Vellu
Kuninkaalleninen
Ei ihan vielä.Jason Voorhees sanoi:Eikös niitä ole 107?
Ei ihan vielä.Jason Voorhees sanoi:Eikös niitä ole 107?
Entä nyt?Vellu sanoi:Ei ihan vielä.
Julkisia taitaa olla 23, sisäpiiriviestejä 90.Jason Voorhees sanoi:Entä nyt?
siis näen 23 viesitä tällä hetkellä missä loput 77?AJ sanoi:Julkisia taitaa olla 23, sisäpiiriviestejä 90.
Sen lisäksi, ettet osaa laskea, et selvästikään kuulu sisäpiiriin. Sisäpiiriviestit saa kuitenkin yllättävän helposti näkyviin. Paina vain Esc- ja F1-näppäinten välissä olevaa näppäintä, niin sisäpiiriviestit tulevat esiin piiloistaan.kommunisti sanoi:siis näen 23 viesitä tällä hetkellä missä loput 77?
Eihän kaikilla ole f1-forumin member's only-näppäimistöä.AJ sanoi:Sen lisäksi, ettet osaa laskea, et selvästikään kuulu sisäpiiriin. Sisäpiiriviestit saa kuitenkin yllättävän helposti näkyviin. Paina vain Esc- ja F1-näppäinten välissä olevaa näppäintä, niin sisäpiiriviestit tulevat esiin piiloistaan.
Ai niin, unohdin. Vieläkös niitä saa, vai myytiinkö jo loppuun? Mitäs muuten norminäppäimistössä on tossa kohtaa?Il Tempo Gigante sanoi:Eihän kaikilla ole f1-forumin member's only-näppäimistöä.
Eikös niitä ollut 107?AJ sanoi:Julkisia taitaa olla 23, sisäpiiriviestejä 90.
Minulla on sellainen näppäin jolla pääsee suoran nettiin aloitussivulle. Tosin se ei ole kirjaimellisesti ESC:in ja F1:sen välissä ja niiden yläpuolella ikäänkuin.AJ sanoi:Ai niin, unohdin. Vieläkös niitä saa, vai myytiinkö jo loppuun? Mitäs muuten norminäppäimistössä on tossa kohtaa?
Aha.Jason Voorhees sanoi:Minulla on sellainen näppäin jolla pääsee suoran nettiin aloitussivulle. Tosin se ei ole kirjaimellisesti ESC:in ja F1:sen välissä ja niiden yläpuolella ikäänkuin.
Siis eihän mulla..... enhän mä.........AJ sanoi:Sen lisäksi, ettet osaa laskea, et selvästikään kuulu sisäpiiriin. Sisäpiiriviestit saa kuitenkin yllättävän helposti näkyviin. Paina vain Esc- ja F1-näppäinten välissä olevaa näppäintä, niin sisäpiiriviestit tulevat esiin piiloistaan.
Muutimme tätä käytäntöä. Olemme lisänneet toimintamme avoimuutta. Tervetuloa tutustumaan: Forumin sisäpiiri.Öööh, no eihän me jäsenlistaa tietenkään julkaista. Mulle voi privana lähettää jäsenhakemuksen.
Ai sen takia sua ei nähnyt, kuullut, eikä haistanut vähään aikaan?Rahvaalle tiedoksi, että ensimmäinen banni sisäpiirin sisällä on toteutettu.
:eek!:Rahvaalle tiedoksi, että ensimmäinen banni sisäpiirin sisällä on toteutettu.
Ymmärrän kyllä, että rahvaan keskuudessa voi tulla esiin hassuja ajatuksia. Täytynee todeta, että sisäpiirin ytimen bannaaminen on äärimmäisen epätodennäköistä.Ai sen takia sua ei nähnyt, kuullut, eikä haistanut vähään aikaan?