BJohnson
Ukrainan aseistaja 🇺🇦
- Liittynyt
- 11.3.2020
- Viestit
- 7039
Sitä saa mitä tilaa vassari-kommenteilla.Tällaiset kommentit puhuvat karua kieltä siitä millainen ihminen olet.
Sitä saa mitä tilaa vassari-kommenteilla.Tällaiset kommentit puhuvat karua kieltä siitä millainen ihminen olet.
Raiskaukset kuuluivat olennaisena osana ristiretkiin.Juu ja raiskauksetkin ovat uhrien vikoja kun eivät pukaudu säkkiin.
Kommentit ovat vastine luokattomalle käytöksellesi.Sitä saa mitä tilaa vassari-kommenteilla.
Meinaat että sun rasistinen mouhotus olisi luokallista?Kommentit ovat vastine luokattomalle käytöksellesi.
Sitä saa mitä tilaa persu-kommenteilla.Meinaat että sun rasistinen mouhotus olisi luokallista?![]()
En minä sitä tarkoittanut, mutta kyllähän mä ymmärrän, että palestiinalaisia närästää kovasti se, että heidän oma maa otettiin pois ja annettiin Israelille. Varmaan monessa muussakin maassa oltaisiin näressään, jos näin kävisi omalle kohdalle.Ok, eli nyt suomalaisten onkin ok olla vihamielisiä tänne tulevaa mamuinvaasiota kohtaan. Toki tapahtuu hieman hitaammin, mutta yhtä kaikki väestö vaihtuu.
Iso juttuhan se on Stubbille ja Orpolle päästä Valkoiseen taloon tänään. Toivottavasti Trump tukee meitä tulevaisuudessa.Jännittääkö Petteriä kovin kun oikein Valkoisessa talossa pääsee tänään vierailemaan? Onkohan Alexander muistanut ennakkoon ohjeistaa miten sopii nöyristellä ja mielistellä isäntää? Entä ottavatko erän toimistogolfia?