Käytät vanhentunutta selainta. Kyseinen selain ei pakosti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
On Michaelin auto aiemminkin näissä harjoituksissa hajoillut sitten Hockenheimin 2001 jälkeen. Harjoitusluotettavuus taitaa olla Barrichellon auton kisaluotettavuuden tasolla.
Toiset harjoitukset loppuivat juuri. Button oli nopein, ainoana alle 1.29:n. Schumi, Sato ja Kimi seuraavina.
Montoyan kohdalla ihmeellistä taktikointia, hän ajoi 10 kierrosta session aikana, mutta aikaa hänelle ei merkitty. Hän teki siis useamman kahden kierroksen stintin ajojakson aikana.
tasasta on mutta niinhän se on nähty aikaisemmissakin harkoissa tällä kaudella. Ollaan pessimistisiä niin ei petytä, eli Schumi vienee paalun ja ajaa kisan voittoon.