Sun kone aloitti juhannuksen hyvissä ajoin.Nyt sitten kone eilen päätti että kyseinen sammuksissaolo on niin mukava olotila, ettei enää lähde käyntiin.:mad_old:
![]()
No hitto! Sitäkö se olisikin.Sun kone aloitti juhannuksen hyvissä ajoin.
No hitto! Sitäkö se olisikin.
Tuskinpa kuitenkaan. Toissapäivänä katkes äänet ihan kesken levyltä soivan piisin ja eilen sitten tarjosi selitystä tyyliin: "windows käynnistyi väärin laitteistovirheen (tai muutoksen tai jonkun) vuoksi ja blah blah blah... Voit kokeilla hakata päätäsi seinään tai vetää itsesi hirteen. Jos kumpikaan toimenpide ei auttanut ja kone ja/tai netti ei edelleenkään toimi, klikkaa kotisivuillemme..."
Nyt se on tuossa pihalla autossa ja aurinkokin paistelee aina silloin tällöin. Pitäisiköhän viedä sille (tietokoneelle, ei autolle) jaffaa varmuuden vuoksi?Sun kone oli aloittanut jo toissa päivänä ja oli jo ihan sekaisin silloin.