PuoliPöhkö
Well-known member
Kuinka varusteltu/aktiivinen/säännöllinen/joukkuehenkinen/etevä/tms. tulee olla, jotta masturboinnin voidaan katsoa saavuttaneen pollissa mainitun harrastuneisuus-kriteerin?
Minulle kysymys lienee kohdistettu, kun kerran tämän pollaaja olen.Kuinka varusteltu/aktiivinen/säännöllinen/joukkuehenkinen/etevä/tms. tulee olla, jotta masturboinnin voidaan katsoa saavuttaneen pollissa mainitun harrastuneisuus-kriteerin?
Nahka parkaKyllä vain. Viimeksi tänäänkin ja yhessä vaiheessa tein 2-3h putkeen mutta vielä ei loppuun asti viety. Kohta vois uuden maratoonin vetäistä.. Tietty oma enkka on lähelle 10 tuntia/pvä. Käy melkee lenkistä!![]()
Kyllä. Teinityttöjen jahtaaminen kannattaa ehdottomasti jättää sinne kun olet 30-40v.On vaan jo kyllästyny tohon käsipeliin että vois olla aika siirtyä tekopilluihin tai nukkeen... :ahem: Sitten 30-40v;nä on kenties mahdollisuus saada jo naista! :alppu: Senikäsiä kollejahan ne nykyajan nuoret naiset etsii joten pitää vain odottaa.![]()
Tää on näitä ammattimiesten juttuja. Harrastatko vielä tämän lisäksi?Kyllä vain. Viimeksi tänäänkin ja yhessä vaiheessa tein 2-3h putkeen mutta vielä ei loppuun asti viety. Kohta vois uuden maratoonin vetäistä.. Tietty oma enkka on lähelle 10 tuntia/pvä. Käy melkee lenkistä!![]()
Puhuinkin 18-20 vuotaista. Noh onhan nekin jo "teinejä" sillon kun oon ton ikänen.Kyllä. Teinityttöjen jahtaaminen kannattaa ehdottomasti jättää sinne kun olet 30-40v.
No eihän nuo koskaan kättä voita. Vaihda kättä välillä.On vaan jo kyllästyny tohon käsipeliin että vois olla aika siirtyä tekopilluihin tai nukkeen... :ahem: Sitten 30-40v;nä on kenties mahdollisuus saada jo naista! :alppu: Senikäsiä kollejahan ne nykyajan nuoret naiset etsii joten pitää vain odottaa.![]()
On ne kyllä teinejä nytkin. Paitsi kakskymppiset, jos ihan sanatarkasti fundeerataan, ja miksipä ei fundeerattais. Toki kakskymppiset on pääasiassa samoja teinipissiksiä mitä vähän nuoremmatkin, mut se onkin toinen juttu.Puhuinkin 18-20 vuotaista. Noh onhan nekin jo "teinejä" sillon kun oon ton ikänen.
Voisin esittää eriävän mielipiteen.Sitten 30-40v;nä on kenties mahdollisuus saada jo naista! :alppu: Senikäsiä kollejahan ne nykyajan nuoret naiset etsii joten pitää vain odottaa.![]()
Toivossa on hyvä elääVoisin esittää eriävän mielipiteen.
Kyllä vain. Viimeksi tänäänkin ja yhessä vaiheessa tein 2-3h putkeen mutta vielä ei loppuun asti viety. Kohta vois uuden maratoonin vetäistä.. Tietty oma enkka on lähelle 10 tuntia/pvä. Käy melkee lenkistä!![]()
Nyt kyllä repesin niin pahasti, että nuuskat tipahti suustaNahka parka![]()
No een.10 tuntia päivässä? Älä Joni jauha paskaa.![]()