mutapainia pimppasillaanMiten sitä löytäisi jotain muutakin? Olisko mitään hakusanoja?
Just finished the Swim course.
Current duration: 1:24:38.200
Overall ranking: 204 in my group
Hienosti menee.Uinti suoritettu näemmä
90.5 km
3:31:14
5:05:50
25.71 km/h
Olikos siellä paljon väkeä?Raporttia Lanzan joukoilta:
Uinti mennyt vähän alakanttiin, 1600 uimaria yhdestä karsinasta veteen.
Pyöräilyn eka osa mennyt ihan ok, toinen osuus helpompi, koska enemmän laskua ensimmäiseen osuuteen verrattuna.
Alkuodotuksiehn suhteen ollaan menossa siellä paremmassa ennustuksessa. Toivotaan, että kaveri jaksaa loppuun asti.
Totke ja Andy.Olikos siellä paljon väkeä?
Vittu. Just katoin että mitäs perkelettä. 9.5 kilsasta on menty niin nopeesti ettei ehtiny ottaa aikaa :thumbfh:Totke ja Andy.
Nyt tilanne se, että uupuu yksi väliaika, ja jos sitä ei jostain kaiveta on tuloksena hylkäys. :|
Copypastea virallisisilta sivuilta:Vittu. Just katoin että mitäs perkelettä. 9.5 kilsasta on menty niin nopeesti ettei ehtiny ottaa aikaa :thumbfh:
Julmaa on peli Epsanjassa. Saatana.. Niiten pankkeja ei ainakaan tueta. Kaatukoon santanterit, jos jakun hylkäävät :mad_old:Copypastea virallisisilta sivuilta:
"If an athlete is missing one of the times From No.1 to No.15 he/she will automatically be disqualified and will not be considered an IRONMAN Finisher."
Harmittaa hemmetisti, jos näin käy.
ÄhhähäääääSuomi ilmeisesti hävisi tänään jonkun jääapllopelin naapurivaltiolleen?
Suurempi Suomalainen urheilujuhla on tulossa kun J vetää maaliin homohypyin.
TORILLA NÄHDÄÄN!
Ja väliajathan in löyyny :thumbup:Totke ja Andy.
Nyt tilanne se, että uupuu yksi väliaika, ja jos sitä ei jostain kaiveta on tuloksena hylkäys. :|