Laatikkokauha
Well-known member
- Liittynyt
- 7.8.2008
- Viestit
- 1187
Oliivit Panis, Beretta ja Groulliard? Toivottavasti kukaan ei lankea tuohon Sebastien/Sebastian ansaan
Öö?Mika: Salo, Häkkinen, Salo?
Tämä lieni vitsi?Sébastien: Loeb, Bourdais, Buemi?
Vain Albers oli Christijan, muut olivat ChristianejaChristijan: Albers, Klien, da Matta?
Moreno oli RobertoRobert: Moreno, Kubica, Doornbos?
No tässä lienee voittaja?Pedro: Lamy, Diniz, de la Rosa
No läppä oli hei Sitä paitsi da Matta oli Cristiano eikä ChristianÖö?
Tämä lieni vitsi?
Vain Albers oli Christijan, muut olivat Christianeja
Moreno oli Roberto
No tässä lienee voittaja?
Bingo!Olikos tää se Minardilla ajanut Nissany? Oli joku vanha rikas patu ja pääs ajamaan. Vai muistanko aivan väärin?
Monacossa vuonna 2000Unkarin GP:ssä molemmat eturivistä läähteneet kuljettajat keskeyttivät. Milloin on viimeksi päässyt käymään näin?
Kyllä. :thumbup: Tosin myös Indianapolisissa 2005 eturivin kuljettajat keskeyttivät, mutta tuo Monaco oli se jota hain.Monacossa vuonna 2000
Jos kyseessä olisi kompa, niin vastaukseksi kävisi boikottikisa San Marinon Grand Prix 1982. Kärkikuusikko oli Pironi-Villeneuve-Alboreto-Jarier-Salazar-Winkelhock.Kuudesta pisteille päässeistä kuskeista peräti neljä on sittemmin menehtynyt radalla, ei kukaan siis luonnollisista syistä. Mitä kisaa ja keitä kuskeja haetaan?
Portugali 1985:Kuudesta pisteille päässeistä kuskeista peräti neljä on sittemmin menehtynyt radalla, ei kukaan siis luonnollisista syistä. Mitä kisaa ja keitä kuskeja haetaan?
Stats F1 ja 5 min. Järkeilin, että 85 on ollut pakko olla, mutta en kisaa en tarkalleen muistanut. Eli ei olis tullut mulle pisteitä missään oikeassa tietokilpailussa.Niin ja vielä kyssäri FW08:lle, Googletitko vai muistitko todella?