Forumin pahin selän takana puhuja

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja markoj
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä

markoj

Custom User
Liittynyt
28.12.1998
Viestit
38925
Otetaas tämmönen kisa. Kuka siis puhuu eniten pahaa toisista forumilaisista selän takana. Metodina käytetään privaboksin kokoa. Näkyy olevan edellinen tyhjennys maaliskuulta 2011

Aloitan ite:

Inbox contains 173 messages.
You have 368 messages stored
 
Oli tänäänki busissa... Ei välttis ne ollu mut joku foorumisti niiden takana puhunu niiden takana... Kuka tunnustaa!? :doubtful:
 
Inbox contains 1,268 messages. tyhjennetty 14-06-2009
Sent Items contains 74 messages. 25-09-2012
 
Oli eilenki busissa... Ei välttis ne ollu mut joku foorumisti niiden takana puhunu niiden takana... Kuka tunnustaa!? :doubtful:

Eiks kuntoutuksella yleensä pyritä siihen, että osallistuja olis sen jälkeen eheämpiä ja parempia ihmisiä kuin ennen? Tällä kertaa vaikuttais sammuttaneen viimesenkin hehkulampun.
 
Eiks kuntoutuksella yleensä pyritä siihen, että osallistuja olis sen jälkeen eheämpiä ja parempia ihmisiä kuin ennen? Tällä kertaa vaikuttais sammuttaneen viimesenkin hehkulampun.
mut joku foorumisti niiden takana puhunu niiden takana...
 
forumboxi.jpg
 
Ai, mä luulin että tää oli tiva. Oisin tienny oikeen vastauksen.
 
Haa

Miksei mulla oo ku 2000? Riittää seki vallan mainiosti, mutta korpeaa kun tolella on isompi.

Privalootan kokoa on monta kertaa suurennettu. Joskus taisi olla maksimi 500 viestiä? Sitä en tiedä miksi ne ovat eri suuruisia?

Toisaalta:

Saapuneet-kansiossa on 21 viestiä.
Sinulla on kaikissa kansioissasi yhteensä 41 viestiä. Palstan sallima enimmäismäärä on 300 viestiä. (Tyhjennä kansio)

Siirry kansioon:
Sinulla on 9 vahvistettua ja 2 vahvistamatonta yksityisviestilukukuittausta.
 
Inbox contains 34 messages.
You have 51 messages stored, of a total 2,000 allowed. (Empty Folder)
 
Ylös