Arvio käyttäjä

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Iso8
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
Voipi muuten hyvinkin olla noin. Iso8:n pitää vaan käydä aina silloin tällöin ihmettelemässä miten taukit ei osaa vahingossakaan postata ohjeidenmukaista viestiä, niin jopa taas innostuu väki postittelemaan plussia ja miinuksia erilaisina muodostelmina :ahem:.

Se on paha postata ohjeidenmukainen viesti, kun ketjun perustaja on ignoressa.
Avauspostauksen tosin kurkin ignoren takaa siinä määrin, että nuo plussat ja miinukset tajusin.
 
Skyggeboyta lapsettaa, toivottavasti sulla riittää kärsivällisyys. Joistakin vain on hauskaa kiusata teinityttöjä, eikä sen vertaa älyä että edes useiden pyyntöjen jälkeen osaisi lopettaa.
Veikkaan, että iso(8) osa tähän kommentoineista urpoista ei ole edes kiusaamassa teinityttöä, vaan hassuttelevat omaan tyyliinsä.
 
Taas tuo Formulanomi on täällä kiusaamassa pikkutyttöjä.
 
Aina vaan tuo ruma kääpiö jaksaa härnätä meitä salskeita inlel... itlti.. intelletkuelleja, kuten burb.
 
Veikkaan, että iso(8) osa tähän kommentoineista urpoista ei ole edes kiusaamassa teinityttöä, vaan hassuttelevat omaan tyyliinsä.
Tovi sitten toisaalle ilmestyneen todistusaineiston perusteella ainakin yksi "hassuttelija" tahtoi vain huomiota – kuten yleensäkin.
 
Pakko* kysyä, että minkälainen arvio käyttäjä mahtaa olla, noin niinku verrattuna kohtuu käyttäjään ja liikakäyttäjään?

*T: pakonomainen pilkunviilaaja
 
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
Ylös