PuoliPöhkö
Well-known member
Siisti Civic. Ei herätä tunteita.
Joo, onhan niissä paljon samaa, kuten kääntyvät etupyörät ja ratti.
Joten erehtymisesi on täysin ymmärrettävää.
Siisti Civic. Ei herätä tunteita.
Kävin koeajolla.
0-100 km/h 4.8 sekuntia.
Ihan päheä peli. Neliveto ja 700 Nm vääntöä nollakierroksista alkaen.
Herättää omistamisen haluja.
![]()
No on. Mutta on eroakin; punaisessa on ruma maski.Joo, onhan niissä paljon samaa
Ne vaan ovat sen verta hankalissa paikoissa, että tartteisikin osia myös, ettei pellillä saa paikattua ja niitä osiahan ei valmisteta. Suunnitelma B on, että rupean matximaaliseksi Audi-mulkuksi.Hylky. 2 ruostepaikkaa. On se kumma, kun 25v vanhassa moisia alkaa olemaan.
Ja kyllä. Oli sama mies joka soitti poliisit paikalle kun ajoi toisen auton perään, myönsi olevansa syyllinen ja peräänajettu ei halunnut poliiseja asialla vaivata.
Oliko tää se tapaus, että se peräänajettu oli etsintäkuulutettu rikollinen, joka jäi tuon takia nalkkiin?
En mä edes tiedä oliko tommosta tapausta.
En usko. Lienee liian yksinkertainen tapaus tekemään rikosta.
Ai sä tunsit myös sen peräänajetun?
Lauantaina alan.Ne vaan ovat sen verta hankalissa paikoissa, että tartteisikin osia myös, ettei pellillä saa paikattua ja niitä osiahan ei valmisteta. Suunnitelma B on, että rupean matximaaliseksi Audi-mulkuksi.
Koeajoin uuden E Mersun.
Kyä Märssu on aina Märssu.
Vai mitä?
Kyä Märssu on aina Märssu.
suosittelen www.autodude.fi
Ääh. Näin keski-ikäisille suosittelen Biltemaa, Motonettiä, Fixusta jne. Ei enää jaksa olla/tutkia superhuipulla viimeisimpien autoshamppoo/vahojen kanssa. Kun elämänkokemus on opettanut et ei niillä ole oikeasti niin paljon väliä.
Vielä kun jaksaisi itse a) perehtyä b) löytää mielenkiintoa tonnin paskarassin puunaamiseen. Pitkässä juoksussa kaikki aineet yms työkalut maksaa enemmän kun koko vitun pirssi![]()