Epäilyttävä priva

RedStar

New member
Liittynyt
25.7.2009
Viestit
3
Tuli just tämmönen priva message:
Hello,
I am lovely Juliana,i drop at your profile.I love what i saw there, i believe we can get acquainted if it interest you get back to me and more,i am
cute,Accommodate,caring,Affectionate and very lively,I am of
the school of thought that believes in the maxim that says It is good to love
and be Loved.Love should be sharing ,True,Honest and caring.I need a man who posses all this Attributes and Qualities.I have all the Qualities that a man
desires and Craves in a woman.You can contact me direct to my email address here for me to send you my pictures ok,Please contact me direct to my private Email;
julianakens@yahoo.com
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Hei,
Olen kaunis Juliana, olen pudota teidän profile.I rakkaus, mitä olen nähnyt siellä, uskon, että voimme tutustua, jos se etu saat takaisin minulle ja olen
söpö, mahtuu, huolehtiva, lempeä ja erittäin vilkas, olen
koulukunta, joka uskoo sanonnan, että sanoo, että se on hyvä rakastaa
ja on Loved.Love pitäisi jakaa, True, Rehellinen ja caring.I on mies, joka omaavansa kaikki tämä ominaisuudet ja Qualities.I on kaikki ominaisuudet, että mies
toiveet ja himoitsee ja woman.You ottaa minuun yhteyttä suoraan sähköpostiosoitteeni tästä minua lähettämään teille kuvia ok, ota yhteyttä suoraan minun yksityinen Email;
julianakens@yahoo.com


Vähän meinas naurattaan ko tota lueskelin :) Kerätäänkö tässä maili osotteita vai mikähän on juju?
 

DW

2009-2016
Liittynyt
13.5.2009
Viestit
6137
Deletellä siivotaan, enkä edes avannut koko viestiä....olkoon vaan Juliana naked
 

MP4-18

Well-known member
Liittynyt
20.7.2008
Viestit
118
Tällaisen sain tänään private messagena henkilöltä julianakenx. Veikkaan etten ole ainoa.

julianakelvin28@yahoo.com
Hello,
How are you,hope you are doing well,am Juliana a lovely girl,and i drop at your profile, And i love what i saw there,i beleive we can get aquainted,so if it interests you,pls reach me back here okay for further communications i stop here awaiting your respond.remember Love comes from a pure heart and a good conscience and a sincere faith, Regards,Ms Juliana
Please contact me direct to my box for me to give you my picture and further communications.
julianakelvin28@yahoo.com
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Hei,
How are you, toivottavasti te teette hyvin, olen Juliana kaunis tyttö, ja olen tipoittain profiilisi ja rakastan sitä, mitä näin on, uskon, että voimme tutustua, joten jos se kiinnostaa sinua, pls tavoittaa minut tänne okei edelleen viestinnän lopetan tähän odottavat Teitä respond.remember rakkaus tulee puhtaasta sydämestä ja hyvästä omastatunnosta ja vilpittömästi uskoa, Regards, rouva Juliana
Ottakaa minuun yhteyttä suoraan arkkuni annan teille kuvan ja lisää viestintää.
julianakelvin28@yahoo.com
 

Wit?

******
Liittynyt
17.12.2003
Viestit
2499
On se nyt kumma kun ei varmahko pilde kelpaa.
 

Formulanomi

Seksikäs rumä kääpiö
Liittynyt
22.10.1999
Viestit
41380
Sijainti
Toisaalla
On se nyt kumma kun ei varmahko pilde kelpaa.
No enpä nyt tiedä. Likkahan puhuu arkusta.
"...yhteyttä suoraan arkkuni annan teille kuvan"
-->Et asuuko se arkussa vai antaako kuvan arkusta. Molemmat aika outoa. Et olis ihan varma onko tässä nyt pildee saatavissa voi olla, että njöy...
 

SPE 04A

Well-known member
Liittynyt
18.3.2009
Viestit
652
Kyllähän tämä imartelee, että 28-vuotias random muija on foorumiaktiivisuuteni (?) johdosta rakastunut minuun "vilpittömästi" ja "hyvässä uskossa".

Lähetänpä tältä istumalta internetpankkitunnukseni Julianalle, joka ei Nigerian hallituksen sorron vuoksi pääse käsiksi omistamiinsa 10 kvadriljoonaan Zimbabwen dollariin ilman pientä alkuääomaa. Voi parkaa!
 

Vellu

Kuninkaalleninen
Liittynyt
8.8.2000
Viestit
18051
Sijainti
Vantaa, Finland
Kyllähän tämä imartelee, että 28-vuotias random muija on foorumiaktiivisuuteni (?) johdosta rakastunut minuun "vilpittömästi" ja "hyvässä uskossa".

Lähetänpä tältä istumalta internetpankkitunnukseni Julianalle, joka ei Nigerian hallituksen sorron vuoksi pääse käsiksi omistamiinsa 10 kvadriljoonaan Zimbabwen dollariin ilman pientä alkuääomaa. Voi parkaa!
Tänks. Tuli perille.
 
Ylös