Formulanomi
Seksikäs rumä kääpiö
Hehhehhehe...katsopa peiliin mai vriend! Hehhhehehheh.Kukakohan on maailman peräreikäisin ihminen?
Hehhehhehe...katsopa peiliin mai vriend! Hehhhehehheh.Kukakohan on maailman peräreikäisin ihminen?
Samaa avatarta on pidettävä todella usein. Raja menee suunnilleen toissa viikossa.
Joo, muistaakseni Jone kerran totes, että yhtä avatarta on pidettävä ainakin se viisi vuotta ja jos vaihdon haluaa, on kysyttävä modelta lupaa. Muuten voi käydä huonosti.
En muista tuollaista sanoneen, joten älä pistä sanoja suuhuni.
Miksi lumisade Helsingin seudulla aiheuttaa niin paljon otsikoita mediassa? Jopa useita päiviä ennen mahdollista lumisadetta vodaani nähdä otsikoita, joissa lukee isolla kirjasimella mm. teksti: LUMIKAAOS!!! Käsittääkseni on varsin normaalia, että Suomessa sataa lunta noin lokakuun ja maaliskuun välisenä aikana sillointällöin. Jopa Helsingin seudulla? Jos en vallan väärässä ole, niin tämä päätön vouhottaminen lumisateista Helsingissä on melko uusi ilmiö? Olisiko kymmenisen vuotta sitten alkanut?
Eipä ole juuri näkynyt otsikoita, että: Lumikaaos Rovaniemellä tai lumikaaos Oulussa tahi lumikaaos Raumalla. Lumikaaos Seinäjoella?
Lumikaaos.
Örfil? Mitä vittua. Takonut aika kenopäänä viestiä sisään. Tai sitten on joku virkaiältään vanhempi venkula.
Örfil, tuo F1-forumin Mosse.
Mikä on vialla siis, kun en saa näkyviin allekirjoitustani? Tässä ihmetellyt sitä. Olen kyllä ruksinut tuon 'show signatures' -kohdan ja melkein kaikki muutkin mielestäni oleelliset.
Joku avulias mode vois tietää?