F1-forumin varmat - vedon lyönti toikki

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Lunssila
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Jumantsuikki. Avattava ikkuna!

Tekniik, sano ryssä kun saranan näki.

:D
No pitäähän sitä amerikkalaisten teknisiä innovaatioita hiukan kehaista. Täytyyhän siellä tuuletus olla kunnossa, pyörtyvät muuten sinne hien ja kaljapöhnän hajuun.
 
Mahtavaa. Vaihdan tavoitteeksi hävitä kaikki vetoni.

- 40 e
 
Mahtavaa. Vaihdan tavoitteeksi hävitä kaikki vetoni.

- 40 e

Pitänee ryhtyä pelaamaan pitkävetoa sinun vinkkiesi pohjalta siten, että veikkaa juuri päinvastoin kuin mitä sinä sanot pelaavasi ja rahantuloa ei pysty estämään.
 
No eihän tuo nyt viime yö aivan putkeen mennyt. 4/4 NHL-vetoa väärin.

Tais olla henk.koht. ennätys.
 
Eilen osui neljä kohdetta kymmenestä. +103 €. Toi kassan mukavasti plussalle.
 
Tämmöset simulaatiot menneiltä vuosilta tällä systeemillä.

Koodi:
Kausi		Voitto		Pelatut		Palautus %
2009-2010	+440 €		3423 €		113 %
2010-2011	+721 €		2681 €		127 %
2011-2012	+351 €		2783 €		113 %
2012-2013	+112 €		2793 €		104 %
2013-2014	+157 €		2943 €		105 %
2014-2015	+514 €		2899 €		118 %

Euron panoksella pelattu. Pelinä tulosveto ja sarjoina tässä toimivat Liiga, NHL, Mestis ja Valioliiga. Mestistä joutunee hieman rukkaamaan vielä.
 
NFL-projekti, osa 5

Laitan jo nyt, koska kohde on selvillä. Sulkeutunee ma 3:25.

167 Seattle - Arizona 2 2,25
 
Pitänee ryhtyä pelaamaan pitkävetoa sinun vinkkiesi pohjalta siten, että veikkaa juuri päinvastoin kuin mitä sinä sanot pelaavasi ja rahantuloa ei pysty estämään.

Toivottavasti kukaan, toistan kukaan, ei aloittanut ko. uhkarohkeaa kokeilua tämän päivän vihjeestä, sillä Arizona voitti kuin voittikin Seattlen isännän elkein!

Tilanne:
- 27,5 e
 
Viimeksi muokattu:
Änäri täytyy laittaa takaisin hyllylle. Ei toimi uusien "parempien" testituloksien perusteella.

Suomen läktäliigat, eli Liiga ja Mestis toimii kombona hyvin. Änäriä täytyy tutkia tarkemmin, ennen kuin enemmän alkaa sijoittaa. Myös jalkapallot saa toistaiseksi vielä odotella.
 
NFL-projekti, osa 6

Merkataan jo nyt, ennen kuin kerroin ehtii tippua.

19 Chicago Bears - Denver Broncos 2 1,93

Denverin pelinrakentajana varamies Osweiler, joka ei ole tämän kauden P. Manningiin juurikaan heikennys. Chicago on huono joukkue joka on voittanut pari viime peliään, kun taas Denver on hyvä joukkue, joka on hävinnyt pari viime peliään. Tästä johtuen kertoimet ovat väärät.
 
Tämän jääkiekkokauden käppyrä euron panoksella. Niin ja käppyrä on nurinperin, eli aika-akseli on oikealta vasemmalle, koska tekniset vaikeudet ja laiskuus.

Näytä liitetiedosto 21927
 
Viimeksi muokattu:
Ehdin jo, saatana, innostumaan, että sain kaksi kertaa kuusi oikein Vermosta (2x39 e), mutta se päätöskohteen Flynn Bokohan oli siinä toisessa, jo tippuneessa, lapussa.

jankon-betoni-o.gif
 
Ylös