Formula 1 - 2010 - Bahrain: Kilpailu ja jälkipuinti

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Lugera
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Nyt on maailmankirjat sekaisin: Pulkkinen sai Kristian Hoonerin, Martin Vitmaasin ja Heikki Kovalaisen lisäksi Bransonin haastattelun. :eek!:

E: Tosin Hoonerin ja Vitmaasin haastattelua ei ole vielä tullut.

Noniin, Hooner tuli nyt. :D
 
RB:n jätkät istu ja moikkaili kameralle siinä Diffun eessä :D
 
Minkähän takia tuo livetiming vaatii taas reksitöröitymisen? eipä tullut tunnukset tähän kisaan:jaska:
 
Toimiiko teillä live timing? Itelläni vain musta ruutu vaikka uuden Javan just latasin...
 
Elämänsä ensimmäiseen F1-startiin lähtee viisi kuskia. Tai kolme, jos HRT:t jää talliin. Eli Petrov, Hulkenberg ja di Grassi. Kovin pitkää kokemusta ei ole Kobayashillakaan ja de la Rosan edellisestä startista on jonkin aikaa. Ja niin tietysti Schuminkin. :)

-Edit- Live Timing toimii täällä. Tosin laitoinkin sen päälle jo puoli tuntia sitten. Rekisteröidyn myös uudestaan perjantaina ja vahvistusmailin tulo kesti yllättävän pitkään.
 
ihmetyttää ihan tämä jännityksen määrä vaikka ei nyt ole yhtään suomalaista tuolla kärkitaisteluissa. no toivottavasti tulee hyvää viihdettä
 
Varovaisen näköistä renkaiden lämmittelyä kärjellä
 
Hämis vois hyökätä tonne kärjen tuntumaan tosta lähdöstä niin tulis hiemna säpinää
 
Mikä merkitys Livessä tuo Lap Chart vasemmalla alhaalla?
 
Ensimmäiset suunnitellut pysähdykset on arvioitu jonnekin 15 kierroksen kohdille. Toiset ovat puhuneet, ettei pehmeät renkaat kestä kuin kymmenkunta kierrosta.
 
Ylös