Eiköhän Nico ole mestaruushaaveet haudannut ajat sitten, mutta kyllähän tuon turhautumisen silti ymmärtää tuollaisen kisan lopun jälkeen. Varmaan olisi voitto kelvannut.Ei tainnut. Hamilton heitti kaverellisesti lippiksen, heitti takaisin. EI kai oikeasti luullut, että hävisi mestaruuden täällä nyt? Ei olisi ollut mitään mahdollisuuksia loppu kisoissa nujertaa Hamiltonia, vaikka radalla olisi pysynytkin.
Ei tainnut. Hamilton heitti kaverellisesti lippiksen, heitti takaisin. EI kai oikeasti luullut, että hävisi mestaruuden täällä nyt? Ei olisi ollut mitään mahdollisuuksia loppu kisoissa nujertaa Hamiltonia, vaikka radalla olisi pysynytkin.
Voittaisi 98% kerroista silloin kun Lewis mokailee. Nisolla sama prosentti huitelee jossain 5% nurkilla.
Onko ollut homo ennen F1-kisan palleilla?
Nico on keskeyttäny tänä vuonna 2 kisaa...Vaikka ei Nico mestaruutta olisi voittanut muutenkaan, niin onhan sillä ollut Hämikseen verrattuna ihan tolkuton määrä keskeytyksiä tekniseen vikaan.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kimi teki pienen lipsauksen pahaan paikkaan, lopputuloksena keskeytys
Nicolla ei kestänyt pää missään vaiheessa kilpailua
Nico on keskeyttäny tänä vuonna 2 kisaa...
Hyvinhän Nico ajoi 99% kisasta. Startti ei ollut paras mahdollinen ja lopussa sitten lipsahdus, joka tuli kalliiksi.
Onko ollut homo ennen F1-kisan palleilla?
Hienoa kisaa, hyvää taistelua kaikin puolin, mutta tylsin ja paskin mahdollinen lopputulos.
Nico on keskeyttäny tänä vuonna 2 kisaa...
Hyvin kiteytetty. Hieno kisa, mut lopulta silti se perinteinen..