Se on hienoa kun saa happivajeen juoksematta metriäkään. Voisikohan tuota pidätystä vedellä ryppäinä?Kuulostaa hienolta harrastukselta. Jatka samaa rataa!
Se on hienoa kun saa happivajeen juoksematta metriäkään. Voisikohan tuota pidätystä vedellä ryppäinä?
Se on hienoa kun saa happivajeen juoksematta metriäkään. Voisikohan tuota pidätystä vedellä ryppäinä?
DNFKilpauimarit tekee paljon noita hengittämättä uinteja.
Kuorsaatko kovasti?Herään toisinaan tunteeseen, että nyt on Pöhköltä unohtunut hengittää tovi jos ehkäpä toinenkin. Siinä sitä haukotaan henkeä silmät pyöreinä hetki ja taas voi nukkuminen jatkua.
Itseasiassa aika vittumainen fiilis herätä tuohon.
*Työntää sormet Kuikan sieraimiin*
Kuorsaatko kovasti?
Uniapnealtahan tuo kuulostaa.
Itselläkin on..pitäisi mennä lekuriin.
*puhdistaa räkäiset kädet, hyh ja hui!*Sitä sinä ET halua tehdä.
Itse harvemmin herään hengenahdistukseen, mutta "kanssanukkuja" on joskus huomauttanut hengityskatkoista. Ja kuorsaukseni on maankuulu(vaa).Sitäpä tämä taitaa olla. Onneksi ei mikään jokaöinen juttu, ehkä muutama kerta kuukaudessa.
Kuorsaaminen on mulle kyllä ihan tavallista.
50 sekuntia. Raportoin uudestaan, kun edistyy. Ja juuri siksi, ettei teitä kiinnosta.
Ei jaksa pidättää enää. Niin kovat ja pitkät sessiot oli ettei pystyny enempää pidättää!
Mun mielestä se paskahätäjuttu oli parempi.
Jospa se tarkoitti, ettei pystynyt enää pitelemään paskojaan, kun oli niin pitkät ja kovat sessiot. Epähuomiossa vaan poisti sen alkuper viestin.![]()