geiloord
Rajoittunut mieshenkilö
Ei ihan vielä. Mennee vielä tunti tahi pari :alppu:Jätkällä on noussu noi kitarahommat päähän. :nope:
Ei ihan vielä. Mennee vielä tunti tahi pari :alppu:Jätkällä on noussu noi kitarahommat päähän. :nope:
Mitä? Ihan samaa alkoholiahan sekin kuin kaikki 4.5-7% kaljat tai siiderit. Ainoo mitä en oo viel koittanu on viinit. Kuulemma niistä vasta tuleekin kova krapula!![]()
MAUTTOMAT KALJAT!Tärkeintä että ne nousee päähän ja musta kyllä maukkaita kuin mauttomat kaljat. :yuck:![]()
Ei tekis durd'illekaan pahaksi välillä ottaa kaulasta kiinni ja rämpyttää reiän kohdalta!:idea:Jätkällä on noussu noi kitarahommat päähän. :nope:
Eikös Suomi viina tehdä Ruåtsissa?En vielä mitään. Ostin huomiseksi kaksi desilitraa Suomi-viinaa. Aion hörppiä sen katsoessani TV:sta linnan juhlia.
Väärää tietoa!Eikös Suomi viina tehdä Ruåtsissa?![]()
Vai onko? Netistä ei nyt heti löytynyt varmistusta asiaan.Väärää tietoa!![]()
Tämä löytyi, mutta ei sekään välttämättä ole varmistus.Vai onko? Netistä ei nyt heti löytynyt varmistusta asiaan.
Kuvan perusteella suhde olisi ennemminkin fifty-sixtyPuolen litran pullo Tervasnapsia ohennettuna 4cl pullollisella koskenkorvaa
NiinpäKuvan perusteella suhde olisi ennemminkin fifty-sixty![]()