Jyskälä 2009

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ettelbruck
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Petterin satu sai sitten saman tien kolauksen ja Citikka-imperiuminkin vastaisku saatiin nopealla aikataululla.
Eikös petteri jossain haastattelussa sanonut, ettei tallilla ole oikein varaa kolaroida mitään pahempia
 
Veti ainakin testeissä ilman takapuskuria, eli ilmeisen tarkan markan aikaa vedetään Petterin tallissa jos säästeli sitäkin osaa kisaa varten..
 
Ei ny kannata ainakaan heti vittuilla maikkarille vaikka toi live kuseekin, varmasti tuskailee ja korjailee kokoajan sitä. Ollaan tyytyväisiä kun tälläinen tekniikka tuloillaa tiedä vaikka tulevaisuudessa nähtäisiin joka kisa ja joka ek suorana. :alppu:
 
Keneen on Räikköstä mielekästä kaluston kannalta verrata Alenin lisäksi?

Onko Alenilla ongelmia? Huolestuttavan vähän hänen kannaltaan on Räikkönen jäänyt per kilometri.
 
Keneen on Räikköstä mielekästä kaluston kannalta verrata Alenin lisäksi?

Onko Alenilla ongelmia? Huolestuttavan vähän hänen kannaltaan on Räikkönen jäänyt per kilometri.
Tuohino/Hänninen/Alenin/Flodin vauhdissa jos pysyy niin on kyllä kunnioitettava suoritus.

edit: oikeastaan vähän vähempikin riittää, koska he ajavat sentään "rallia oikeasti"
 
Viimeksi muokattu:
Näkeekö jostain täydelliset ek listat kun maikkari sivuilta vain kärki ja räikkösen sijoitus niin pääsee vähä vertailee miten kimi ajaa muita N ryhmäläisiä vastaan. :ahem:

edit: silmä käteen. Onhan siellä ainaki jollain viiveellä. :D
 
20. on kyllä kova suoritus Kimiltä. MTV3.fi:n käyttäjistä 123 muuten uskoo, että Räikkönen voittaa rallin:cool::jaska:
 
Mikolla mieletön tsemppi päällä. Toivottavasti Sebu pysyy takana ja vaikka J-M vielä pystyisi kiilaamaan ittensä tuohon väliin.
 
Eikö Räikköseltä pitäisi näkyä jo aika nelospätkältä?
 
Ylös