Joillakin täällä tuntuu olevan käsitys, että haluan heidät pois täältä tai kokoan jotain jahtiporukkaa. Tämä ei kyllä ole tarkoitukseni ja pahoittelen, jos joku on saanut semmosen käsityksen.
Ööööö, miksi halusit Nedin lähtevän pois, jos HÄN on olemassa koska kännykkä ei suostunut enää Moeksi. Tai jos suostui, niin en päässyt tietokoneella enää Moeksi. Pitäis olla 2 sähköpostiosoitetta, mutta kun on vaan yksi.
Mä en ainakaan tiennyt ennen tätä päivää että kakkosnilkki on sen tähden. Pahoittelen jos kommenttini on aiheuttanut sussa mielipahaa.
Mä en ainakaan tiennyt ennen tätä päivää että kakkosnilkki on sen tähden. Pahoittelen jos kommenttini on aiheuttanut sussa mielipahaa.
Ei tarvii olla mikään suuri älynjättiläinen...
Kiitän. Asia on loppuunkäsitelty minun puolesta.
No nythän kaikkia ollaan bannaamassa, joten ei jää mitään moderoitavaa.Vähän saisi petrata moderointia, jos tällä tavalla valitaan ketkä saavat bannia :frank:.
Luultavimmatusti tää perustuu vapaaehtoisuuteen..
Vapaaehtoista? Et liittyessäsi lukenut sopimusehtoja?