Ratman
Turha kommentoija
www.iltalehti.fi/formulat/200802147246778_fo.shtml
McLarenille tai Ferrarille heti :thumbup: .
Olkoon mikä tahansa mulatti, muulla ei väliä kunhan vauhtia löytyy.Ferrari 4ever sanoi:Olisi hienoa nähdä myös naisia ajamassa.
Tummaverinen kaunotar Ferrarin ratissa, seksikkyyden ja tyylikkyyden huipentuma.
Heh heh....Ferrari 4ever sanoi:Olisi hienoa nähdä myös naisia ajamassa.
Tummaverinen kaunotar Ferrarin ratissa, seksikkyyden ja tyylikkyyden huipentuma.
Zaikom sanoi:Olkoon mikä tahansa mulatti, muulla ei väliä kunhan vauhtia löytyy.
Tifosin fantasiat..:doubtful:Ferrari 4ever sanoi:Olisi hienoa nähdä myös naisia ajamassa.
Tummaverinen kaunotar Ferrarin ratissa, seksikkyyden ja tyylikkyyden huipentuma.
Ihmisillä on erilainen maku.Revolt sanoi:Onks joku ihan tosissaan sitä mieltä, että toi on hyvännäkönen mimmi? Ehkä moottoriurheilijaks joo mutta itse jaksoin katsoa kolme kuvaa. Arvosana 6+.
Revolt sanoi:Onks joku ihan tosissaan sitä mieltä, että toi on hyvännäkönen mimmi? Ehkä moottoriurheilijaks joo mutta itse jaksoin katsoa kolme kuvaa. Arvosana 6+.
Mediaprofeetta sanoi:rumako se sitten on?
Tätähän voisit ehdottaa hänelle privaviestillä ?kouvotsvoni sanoi:Emma Kimiläinen sitten joku vuosi samaan julkaisuun.
Ferrari 4ever sanoi:Tummaverinen kaunotar Ferrarin ratissa, seksikkyyden ja tyylikkyyden huipentuma.
Eli nainen ei ole seksikäs vaan toiminta.Darren sanoi:En nyt tiedä. Musta naiset ovat seksikkäitä silloin kun tekevät jotain naisellista:ahem: