Mickey
Well-known member
- Liittynyt
- 22.3.2000
- Viestit
- 8105
Silloin ekan levyn aikaan, 15v sitten olin just kohderyhmää. Sitten se meni kaupalliseksi paskaksi ja jatkoin samaa hiljaisuudessa.Hyvä ystäväni Bobakki kuvaili Coldplayfanien olevan ihmisiä jotka samaan aikaan runkkaavat ja itkevät suihkussa.
Hyvä ystäväni Bobakki kuvaili Coldplayfanien olevan ihmisiä jotka samaan aikaan runkkaavat ja itkevät suihkussa.
Silloin ekan levyn aikaan, 15v sitten olin just kohderyhmää. Sitten se meni kaupalliseksi paskaksi ja jatkoin samaa hiljaisuudessa.
Eli bändistä tuli suosittu.
Jep. Samaa ulvontaa ne kaikki biisit on olleet.
Ensimmäinen levykin näköjään myi 14 miljoonaa. SELVENNYKSENÄ LINKKEJÄ PELKÄÄVILLE, NIIN TÄMÄN LINKIN TAKANA ON WIKIPEDIASTA LÖYTYVÄ COLDPLAYN DISKOGRAFIA LEVYMYYNTEINEENEli bändistä tuli suosittu.
Ensimmäinen levykin näköjään myi 14 miljoonaa. SELVENNYKSENÄ LINKKEJÄ PELKÄÄVILLE, NIIN TÄMÄN LINKIN TAKANA ON WIKIPEDIASTA LÖYTYVÄ COLDPLAYN DISKOGRAFIA LEVYMYYNTEINEEN