Tuleekohan siitä lasta tai pask...? :dunno:Herttuatar Catherinen synnytys käynnistyi! Seuraa live-kuvaa sairaalan edestä! :thumbfh:
Länsivuori lopetti 1978 kauteen. Itse ostin mopon 50 markalla ja möin sen satasella. Ei tuntunut muuten käännekohtavuodelta lain.
Miks se yks ei jo synny?!?!?!
Aatelkaa jos se ei ikinä synny vaan pysyy sisuksissa ja sitten se Catherine joutuu kantamaan sitä koko ajan. Onkohan sellainen mahdollista?
"Ei hätää täältä tuli vasta peräpukamat!"
Joku mörkö sieltä on tupsahtanut ja yrittävät nyt tuunata siihen kuntoon, että kehtaa alamaisille esitellä. "On ne aina pienenä niin söpöjä" mummot huokailee ja eturivissä ihmiset perääntyy "huissaatana, onko tuo sen pää vai pukivatko väärin päin?"
Kyllä siinäkin aika vaivaantunut hiljaisuus tulisi, kun siellä kohta esiteltäisiin oikein nätti kiharapäinen neeker'laps'.
Tuon minäkin aamulla sanoin. Siinä olisi selittämistä.
Duchess of Cambridge gives birth to baby boy, Kensington Palace says
More to follow.
Eli niitä tulee sieltä lisää?!?!?!? :eek!:
No nyt on prinssi tänään tänne syntynyt.
ÄÄÄÄÄLÄLÄLLÄLLÄLLÄÄLÄLÄLÄLÄLÄLÄÄÄ
ÄÄÄÄÄLÄLÄLLÄLLÄLLÄÄLÄLÄLÄLÄLÄLÄÄÄ
syntyy pusikoissa kaikenlaisia vompatteja ja kenguruita. Paljon eksoottisempaa olisi katsella ja seurata vaikka niitä.
Niin ja kyllä ne saman duunin pystyisivät hoitamaan siinä missä Windsoritkin.