Marttyyrivetäytymiset

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Fagerholm
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Kertokaas nyt F1-puolelaiset, notta mitä hahmo kirjoitti/hahmolle kirjoitettiin, notta suivaantui ja häpeää.
Kaveri oli siis "Schumi on edelleen maailman paras, ja te kaikki olette väärässä, sokeita ja tyhmiä kun ette sitä ymmärrä".

Suivaantumisella viittasin saamaansa kolmen päivän jäähyyn ja häpeällä sen syyhyn, vitsailuun lapsenraiskauksella.
 
Viimeksi muokattu:
Mene ja tiedä, että onko tämä martyyrivetäytyminen, mutta jos on niin on, no kuitenkin moikka.
 
No voin ehkä jäädä ja yritän olla postaamatta 4000 viestiä tuntiin, en vain tiennyt, että se on väärin.
 
*huoh*

Kannattaa panostaa enemmän laatuun kuin määrään.
 
Se olisi uutta täällä forumilla... Edes ne ketkä eivät panosta määrään, eivät panosta laatuun.
T: Neljänneksi eniten postauksia, neljänneksi vähiten asiaa
icon14.gif
 
Kannattaa aloittaa siitä että postaa vain niihin toikkeihin joihin on jotain sanottavaa.
Hyvä neuvo.

Eikä mikään pakko ole lähteä, mutta Vettel-fanin tyyli herättää joka tapauksessa närää ja vaikeuksia tulee...näkyy mun kristallipallosta.
 
Hyvä neuvo.

Eikä mikään pakko ole lähteä, mutta Vettel-fanin tyyli herättää joka tapauksessa närää ja vaikeuksia tulee...näkyy mun kristallipallosta.

En kyllä tajua että mitä närää toi vois herättää... Vapaa on ihan täynnä sekoilua ja sekoilijoita muutenkin..
 
Ylös