Mclaren '25: It's "not" about the car

Liittynyt
17.1.2017
Viestit
6414
Lopputuloksena tämä on hajuttomin mm-taisto mitä voi kuvitella. Itseä ei ainakaan jaksa edes kiinnostaa kumpi voittaa, kun pallit selvästi puuttuu molemmilta.

Olisi luullut Webberin opettavan nämä asiat, kun aikanaan prime-Vettel näytti kuinka talli määräyksiä noudatetaan.
Onkohan Webber kertonut Multi21:sta?
 

Muucconen

Well-known member
Liittynyt
2.9.2018
Viestit
1669
Enpä kyllä itsekään muista, että koskaan aiemmin mm-mittelöstä olisi puuttunut näin silmiinpistävästi taisteluhenki. No, ehkä piru pääsee irti vielä jäljellä olevan loppukolmanneksen aikana.
 

Bukko

mielikuvitusukko
Liittynyt
26.3.2019
Viestit
4699
Sijainti
Salo/Espoo/Rooma
Jotenkin on sellainen tunne, että tämän vuoden mestaruus on Norriksen hävittävä. Eli pidän häntä suosikkina, nopeutta löytyy tarvittaessa Piastria enemmän. Monzassa oli hyvää kisailua Verstappenin kanssa, vaikkei vauhti sitten riittänytkään. Saa nähdä miten Piastrin vauhtipää kestää nyt, kun on tavallaan ennakkosuosikin asemassa.
 
Ylös