Trullinkaasu
Well-known member
- Liittynyt
- 17.6.2007
- Viestit
- 9312
Jason Voorhees sanoi:Entä jos jompi kumpi noista on kykenemätön ajamaan silloin? :doubtful:
No hällä väliä, sitten Narain Karthikeyan peliin mukaan.
:ahem:
Jason Voorhees sanoi:Entä jos jompi kumpi noista on kykenemätön ajamaan silloin? :doubtful:
Kaikki toimittajat kärkkyvät McLarenin pilttuun ympärillä eivätkä huomaa, että sama pakkaaminen tapahtuu koko varikkosuoralla. Vai olenko minä nyt yliherkkä ja tulkitsen tuon "team"-sanan koskevan nimenomaan McLarenia?mustakaari sanoi:F1-live..."Reports from Spa Francorchamps suggest that the team are packing up for the day..."
Silloin testikuski Gaston Mazzacane nousee kisakuskiksi ja testikuskiksi Esteban TueroJason Voorhees sanoi:Entä jos jompi kumpi noista on kykenemätön ajamaan silloin? :doubtful:
Itse palkkaisin Yuji Iden, olisipahan tapahtumaa radalla!Trullinkaasu sanoi:No hällä väliä, sitten Narain Karthikeyan peliin mukaan.
:ahem:
WebSlave sanoi:Kyllä talleja kiinnostaa tallimestaruuspisteet, sillä rahat jaetaan niiden mukaan. Jossain laskettiin valmistajien sarjasta sulkemisen maksavan Mclarenille 70 miljoonaa euroa (per kausi?). Se on iso lovi budjetissa.
-Edit- Tietysti tämä skandaali sinällään jo luultavasti tulee vaikuttamaan McLarenin sponsorinsaantiin tulevaisuudessa. Eli vaikutus on suurempi kuin pelkkä palkintorahojen menetys.
Trullinkaasu sanoi:No hällä väliä, sitten Narain Karthikeyan peliin mukaan.
:ahem:
jos pe. aamuna ajetaan jo niin harva tiimi pakkaa kamoja to. iltana kuitenkaan?JPP sanoi:Kaikki toimittajat kärkkyvät McLarenin pilttuun ympärillä eivätkä huomaa, että sama pakkaaminen tapahtuu koko varikkosuoralla. Vai olenko minä nyt yliherkkä ja tulkitsen tuon "team"-sanan koskevan nimenomaan McLarenia?
Vieläkös Iden superlisenssi on kanissa FIA:lla?Trullinkaasu sanoi:No hällä väliä, sitten Narain Karthikeyan peliin mukaan.
:ahem:
Jason Voorhees sanoi:Menee jännäksi...
Trullinkaasu sanoi:No hällä väliä, sitten Narain Karthikeyan peliin mukaan.
:ahem:
Rusina sanoi:Silloin testikuski Gaston Mazzacane nousee kisakuskiksi ja testikuskiksi Esteban Tuero
F1 Ferrari sanoi:viimeisimpien tietojen mukaan päätös asiassa saattaa venyä jopa myöhäisillan tunneille.
(MTV3)
Banaani sanoi:Ja päätös ilmeisesti venyy myöhäisiltaan sanoo maikkari. On se vaikeaa, jotain radikaalia uutta todistusaineistoa kenties ilmennyt?![]()