Mitä serkumpi, sen herkumpi?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Siggeboi
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä

Serkumpi on herkumpi?


  • Äänestäjiä yhteensä
    12

Siggeboi

Banned
Liittynyt
6.9.2006
Viestit
4475
Sijainti
Puskassa
Kysynpäs tätä aina ajankohtaista aihetta. Pitääkö sanonta paikkaansa?

Oman ex-avokkini serkut olivat kyllä oikeastaan helvetinmoisia kaunottaria. Kerran jopa olin päätyä samaan sänkyyn tämän yhden serkun kanssa ennen kuin tapasin exäni, mutta ryssin homman. Ko. aiheesta en viitsi täällä sen enempää huudella, mutta aikamoiset trillerin ainekset siinä olisi ollut, jos pari asiaa olisi mennyt toisin.. :o

Polli tulee ihan pian.

Tarkennettakoon, että kaikkien serkut lasketaan, mutta lähinnä haen takaa niitä omien exien ja nykyisten nais-/miesystävien serkkuja. Te sen päätätte :alppu:
 
Viimeksi muokattu:
Siis viitataanko tässä nyt omiin, vai jonkun muun tahon serkkuihin? Avauspostauksessa ainakin jonkun muun tahon.
 
Eiköhän serkut nyt ole vähän turhan lähipiiriä :nope:
 
Tamperelainen pikkuserkkuni on kyllä aika kuumaa kamaa.

Tosin en ole nähnyt ko tyttöstä seitsemään vuoteen joten nykyolemuksesta en mene ihan takuuseen. Mutta silloin kun viimeksi näin niin :thumbup:
 
Vastasin että ei. Mutta sillä oletuksella, että lähes jokainen vastaan kävelevä naarasihminen lie jonkun serkku, tai pikkuserkku vähintään, niin kyllähän tähän olisi kyllä pitänyt vastata.
 
Suosittelisin pollittajalle sellaista ihan tervehenkistä reviirin laajentamista. Niinhän ne kaikki petoelukatkin tekee kun tällainen alkaa tulemaan eteen. Sudet, leopardit, tiikerit, karhut ja kaikenlaiset. Ihmisetkin.

Uutta laumaa löytyy, kunhan sen eteen on jotakin valmis tekemään. Muutoin sitä saa tuossa tilanteessa laskea samoja tuttuja lampaita suden vaatteissa kaiket illat.
 
Ylös