Miten pukeudut? Mitä kenkiä käytät?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Joni
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Kumma juttu ettei Anttila, Halpahalli tai Tokmanni ole havainneet tätä lupaavaa, nuorta mallia! Miehen yllä 9.95 e:n t-paita näyttää ainakin SATASEN paidalta!
 
Eilen illalla tähtipelikoneen ääressä. Voitin vaa vitosen moneen otteeseen kun renesanssinero sen 40€ oliko viel pariin kertaan :D

581494_3925127492358_1867242659_n.jpg
 
Talvella käytän lämpimiä vuorattuja kenkiä. Kesällä taas lyhyitä, hyvin hengittäviä jalkineita :thumbup:
 
Meinaatko, että ettei Thyellan psykesukkiin mahdu muuta kuin kasvava avomaakurkku ja housuihin on parempi laitattaa useampikin kuin yksi verisarvi?

Tosiaan, vois ottaa nuo kurkut pois sukista ja laittaa ne jalkaan, saattais lämmittää hiukan paremmin.
 
Odotan päivää kun Jonilla alkaa pikkutakki -look aikakausi.
Nythän tuo menee vielä varkut ja verkkatakkilinjalla pitkälti.

Oliko Joni menossa inttiin vai skippasitko? Se on yleensä käännekohta pojasta mieheksi.
 
Oliko Joni menossa inttiin vai skippasitko? Se on yleensä käännekohta pojasta mieheksi.

C-paperit 2010 maaliskuussa sain. Alunperin piti 2007 kesällä mennä vekaralle ja opiskelujen takia siirrettiin vuodella eteenpäin :D Mutta lopulta tuli tapahtumia mitkä sitten esti sinne menon.
 
Farkkutakki on vielä kokematta :D Mihinkään nahkasiin superman asuihin en ikinä itsenäni tosin laita!
 
Ylös