Ehdottomasti näin.Meeke Toyotalle? Hope not.
Ai turvakaaria? Kyyyllä niitäkin on jo testattu..Ellei sitten ala testaamaan rally 2:sta.
Viimeinen villi huhu: Meeke vaihtoi facebookissa profiiliin kuvan Toyotan ohjaamossa ja Seb Marshall kertoi lopettavansa kommentaattorin hommat uuden työn takia, mutta ”ei kovin kaukaa”
VW Polo GTI R5:n debyyttikisassa Kataloniassa rattiin pääsivät eläkeläinen Petter Solberg ja Eric Camilli.Meeke Toyotalle? Hope not.
Veikkaukset: Joko mennään samoilla tai Ogier ajaa täyden kauden, Katsuta 4 autossa tai Pajari Toyotan matkaan ja pääasiassa rally 2:lla.
Veikkaukset: Joko mennään samoilla tai Ogier ajaa täyden kauden, Katsuta 4 autossa tai Pajari Toyotan matkaan ja pääasiassa rally 2:lla.
Lappi ajaa kaudella 2024 ensimmäisen osakilpailunsa Ruotsissa helmikuussa.
Minä veikkaan, että Kallen jatkosopimus tulee olemaan mallia 2+1, eli kaksivuotinen sopimus joka sisältää option kolmannesta vuodesta.Sieltä tulee Kallelle pitkä soppari Toyotalle. Kolme tai jopa nelivuotinen rahakas lappu. Näytöt on annettu. Toyota haluaa jatkuvuutta menestykseen ja tietää, että tällä sitä saa. Kalle on nuori mies. Motivaatiota ja nälkää riittää vielä vuosiksi.
Italialainen urheilulehti Tuttosport ennakoi sopimuksen malliksi juuri tätä.Minä veikkaan, että Kallen jatkosopimus tulee olemaan mallia 2+1, eli kaksivuotinen sopimus joka sisältää option kolmannesta vuodesta.
Ei paljastu jännitys heti, kun japanilainen dubbaus peittää alleen englanninkielisen puheen.Jännittää tuleeko kova vai pehmeä paketti.
Ei paljastu jännitys heti, kun japanilainen dubbaus peittää alleen englanninkielisen puheen.