Ei ole maininnan arvoisia paikkoja. Ei vaikka mahdollisuus ko. toimintaan eräässä hyvin tunnetussa rakennuksessa, jota ei perimätiedon mukaan lukita yöaikaan oli tarjolla useampaankin otteesseen.
Vahva epäilys, että Meheä voisi kiinnostaa tämä aihe enemmänkin.
Tuo on jo hieman erikoista.Koulussa ranskantunnilla...
Tuo on jo hieman erikoista.
Uima-allas. Vesi vanhin voitehista, my ass.
Ai niin, unohdin vallan uimahallin porealtaankeskella kirkasta arkipaivaa viela
![]()
Toi pitäis lailla kieltää. Havaitsin kerran moisen aktin eräällä kylpyläkeikalla eikä kyllä menty vaimon kanssa siihen pöreammeeseen sillä reissulla :yuck:
Toi pitäis lailla kieltää. Havaitsin kerran moisen aktin eräällä kylpyläkeikalla eikä kyllä menty vaimon kanssa siihen pöreammeeseen sillä reissulla :yuck:
No ei kukaan käske sillä vedellä kurlaamaan ja juomaan janoon![]()
Niin, olishan siitä selvinnyt kun siinä pöreissä istuskellessa olis kauhonut lemmenparin mällinroippeet ja muut näkyvät eritekokkareet kauemmaksi muiden kiusaksi :ahem:
omaan sykkivään lihaksikkaaseen vartaloonsa!
Olis kuvitellut että se turkkulaine olis puhunut omaa murretta: Tulink mä jo, vai onk tää hoitoainett (vallan).
Tästä tulikin mieleen vanha turkulaisvitsi -70 luvulta: hieman dementoitunut turkulaismies oli suihkussa, katseli kouraansa ja ihmetteli "tulig mää jo vai ong tää hoitoainet?"
ehe-ehe :nope:
Mut josse oli ymmärtäny lähtee Raumalta pakoon ja päätyny Turkuun![]()