Örfil
Guest
Ai se on niin helppoa. Kas kun ihmiset eivät ole sitä keksineet aiemmin? Voivoi, voivoivoivoi.
Täysin samaa mieltä. Olen ollut lukemattomia tilaisuuksissa, joissa kovasti tyrkytetään ja tuputetaan alkoholia. Ei sitä ole pakko ottaa enempää kuin sopivasti.
Toivottavasti CCMK saa pestin ja vapaat kädet juttujen editointiin.Saatoinpa hieman hymyillä ääneen.
TotalMotorsport, jossa Kurski on huseeraamassa, etsii oikolukijaa.
Toivottavasti CCMK saa pestin ja vapaat kädet juttujen editointiin.
Saatoinpa hieman hymyillä ääneen.
TotalMotorsport, jossa Kurski on huseeraamassa, etsii oikolukijaa.
Lie vastaavat mahd. Pian.
Saattais olla eeppisintä ikinä. Howdy lukis ja tykkäis. Ehkä hieman koskettelis itseään samalla.
Kuluvan kuukauden aikana soitettu 3582 biisiä, joista eri biisejä 263. Kuluvan vuoden aikana 117504 biisiä, joista eri biisejä 637.
YLE:n Muumitesti(8/9) Olet Hemuli. Vaikuttavaa! Olet järjestelmällinen kuin Hemuli ja tiedät paljon. Viimeinen silaus saattoi kuitenkin peittyä pikkutarkkuutesi alle. Hellitä hieman.
(1/9) Olet Hosuli. Nappikokoelmasi on hieno, mutta aina hieman epäjärjestyksessä. Oikea vastaus saattoikin olla vasemmassa taskussasi. Tai sitten ei.
48 tunnin soittolista luupilla vuoden ympäri. Kuulostaa lobotomialta.Näyttäs olevan aika suppea valikoima Radio Suomirockilla.
(5/9) Olet Niiskuneiti. Olet tarkka havainnoitsija ja nokkela ongelmanratkaisija. Tällä kertaa huomiosi saattoi kuitenkin suuntautua hieman liikaa otsakiehkurasi asetteluun.
Minä sentään aiheesta kuvittelin jotain tietävänikin.Niin. 3/9.
(6/9) Olet Vilijonkka. Noudatat sääntöjä ja olet hyvä keksimään niitä itsekin. Parhaaseen tulokseen pääsee kuitenkin, kun antaa välillä myös luovuuden kukkia.