Google on muuttunut. :eek!:
No höpöhöpö. Sulla on kuumetta ja evotat. Hähä!
Google on muuttunut. :eek!:
Mulle tulee tosta evosta mieleen aina Mitsubitsu Evo.
Tokana mieleen tulee evoluutio.
Mitään muuta siitä ei sitten mieleen tulekaan.
Toi sun evos ei viitannu kumpaankaan.
Minusta olisi helpompaa lisätä Suomen pankin digitaaliseen kassaholviin nollia.Suurinta hupia maailmassa on: Seurata kreikkakommentointia erinäisissä Facebookin yhteisöissä.
Mirva Helvilältä irtosi kommentti joka hiljensi ja sai näkemään valon: "Joo Suomi antaa rahat Kreikalle.Ja äsken telkassa yks ukko sano,että Kreikka ei maksa koskaan lainaa takasin???"
HOMMA SEIS! Joku ukko sano, et ne ei maksa! Liinat kiinni ja rahasalkku takas pankkiholviin!
Minusta olisi helpompaa lisätä Suomen pankin digitaaliseen kassaholviin nollia.
Olet näemmä hankkinut pikaVIPin, pisteet siitä. :alppu:
Onko tämä Moden käsky...? Et ihan hiljaa pitäisi olla yli vuorokauden...että vain luettaisiin?Nyt Forum-hiljaisuutta varmaan yli vuorokausi, tai sit ei ->
Onneks ei ole masa vahtimassa että maksavat takaisin. Ei kuitenkaan muistaisi lainanneensa.Suurinta hupia maailmassa on: Seurata kreikkakommentointia erinäisissä Facebookin yhteisöissä.
Mirva Helvilältä irtosi kommentti joka hiljensi ja sai näkemään valon: "Joo Suomi antaa rahat Kreikalle.Ja äsken telkassa yks ukko sano,että Kreikka ei maksa koskaan lainaa takasin???"
HOMMA SEIS! Joku ukko sano, et ne ei maksa! Liinat kiinni ja rahasalkku takas pankkiholviin!
HILJAA!Onneks ei ole masa vahtimassa että maksavat takaisin. Ei kuitenkaan muistaisi lainanneensa.
Nyt Forum-hiljaisuutta varmaan yli vuorokausi, tai sit ei ->
Onneks ei ole masa vahtimassa että maksavat takaisin. Ei kuitenkaan muistaisi lainanneensa.
Akkuteknologiayritykseni valmistaa korkean teknolokian pattereita mm.
Sähkö-, hybridi- ja PHEV-autoihin ( kuten Crysler, Fisker Karma, Nissan, Chevrolet Volt, Th!nk Global, Daimler Hybrid-Bus, Persu Hybrid, Chery,
Roewe, Ssang Yong jne...)
Sähkötyökalut (esim. DeWalt, Black & Decker)
Tokion sähkötaksi-projekti
KillaCycle (maalilman nopein sähkömoottoripyörä, 0-100 km/h n. 1 sec)
Hobbytuotteet (RadioControlloidut Vehkeet, päälinjoina lithium-ion, lithium polymer, NiCd, NiMH)
Ja uutta kehitellään kokoajan... Nissan Leafin akkupaketin hinnaksi saatiin juuri 300 Eur/kWh, jota on tähän mennessä pidetty akkuteollisuudessa mahdottomana hintatasona.
Nanotekniologiapattereiden kehitystyö on kovassa vauhdissa. Sähkö jyrää!
Ostakaa meidän akkuja, ostakaa! OSTAKAAAA!!!!! OSTAKAAAA!!!!
...uuuh.