Olis voinu näyttää vaikka persettä, sen verran vitutti tollanen kyttääminen.Mutku sanoi:Olisit heittänyt "showt"...
Olis voinu näyttää vaikka persettä, sen verran vitutti tollanen kyttääminen.Mutku sanoi:Olisit heittänyt "showt"...
Jr- sanoi:Vastapäätä olevan talon asunnosta kyttäs joku akka tänne kera kiikarien näytin keskisormea niin äkkiä havis kiikarit naamalta meni valot pois.![]()
Jr- sanoi:Olis voinu näyttää vaikka persettä, sen verran vitutti tollanen kyttääminen.
Mutku sanoi:Ja mitäs itse kyttäsit SITÄ!
Jos molemmat toisiaan syyttelee, niin olemmat on itte! Hähäää...AJ sanoi:Niin! Se joka toista syyttää, on se itte! :ahem:
JOC sanoi:Mun naapurit on varmaan kohta tosi iloisia, kun mun oven lukko on vähän jäykkä. Eilenkin kun kaverit lähti kahden maissa, niin koko rappu heräsi taas varmaan.
Willer sanoi:Jos molemmat toisiaan syyttelee, niin olemmat on itte! Hähäää...
Wilpuri sanoi:Telkun kuva pätki joulukuussa oudonlaisesti ja oli hävyksissä välillä useitakin tunteja.
Syy: Eräs toisen rapun asukki oli sytyttänyt ihan toiminnassa ja normaaliin käyttöön tarkoitettuun kakluuniinsa tulen.
Asennustyöt oli suoritettu vetämällä kaapelia mm. savupiippuun :doubtful: Kaapeli vauroitui lämmöstä ja alkoi hassuttelemaan. Isännöitsijä ei tiennyt toiminnassa olevista kakluuneista mutta nyt tietää.
Wilpuri sanoi:Telkun kuva pätki joulukuussa oudonlaisesti ja oli hävyksissä välillä useitakin tunteja.
lopun alkua...AJ sanoi:Meilläkin on nyt esiintynyt viime aikoina häikkää analogiapuolen kuvassa. Digikuva täysin moitteeton! :ahem:
Mutku sanoi:lopun alkua...
KnowHow sanoi:Naapuri on myymässä asuntoa.
AJ sanoi:Linkkisi on laiton.
KnowHow sanoi:No oikotielle ja osoitteeksi Helsinki ja Rauhankatu 11.