Quasimodo Well-known member Liittynyt 30.6.2008 Viestit 5455 Sijainti Helsinki 13.4.2011 #22 Tällä hetkellä vain opiskelen ja jotkut kurssit ovat englanniksi, mutta suurin osa kuitenkin suomeksi.
Tällä hetkellä vain opiskelen ja jotkut kurssit ovat englanniksi, mutta suurin osa kuitenkin suomeksi.
PuoliPöhkö Well-known member Liittynyt 3.1.2008 Viestit 31216 Sijainti suom. "sijainti" toim.huom. 13.4.2011 #23 Suomi ja englanti. Kommunikointi sujuu 99,99% prosenttisesti suomeksi, työkoneen windows ja office puolestaan on englanninkielisiä. Hienoa, että on tämmöinen monikielinen duuni. Sitä tuntee itsensä tärkeäksi.
Suomi ja englanti. Kommunikointi sujuu 99,99% prosenttisesti suomeksi, työkoneen windows ja office puolestaan on englanninkielisiä. Hienoa, että on tämmöinen monikielinen duuni. Sitä tuntee itsensä tärkeäksi.
Örfil Guest 13.4.2011 #24 Englanti. 99% kollegoista on sakuja tai inkkareita. Vastapäätä istuu onneksi yks suomalainen alihankkijan hemmo, joka on samalla ainoa duunikaveri koko saitilla. Puhuu onneksi tasan tarkkaan suamee ja viäläpä manseks
Englanti. 99% kollegoista on sakuja tai inkkareita. Vastapäätä istuu onneksi yks suomalainen alihankkijan hemmo, joka on samalla ainoa duunikaveri koko saitilla. Puhuu onneksi tasan tarkkaan suamee ja viäläpä manseks
ettelbruck Well-known member Liittynyt 30.7.2000 Viestit 11237 Sijainti Vantaa/Riihimäki/Ettelbruck 13.4.2011 #25 suomi, ruotsi, englanti, saksa, ranska ja jos osais niin tarvetta olis venäjälle, virolle ja toisinaan aasialaisille.
suomi, ruotsi, englanti, saksa, ranska ja jos osais niin tarvetta olis venäjälle, virolle ja toisinaan aasialaisille.