PuoliPöhkö
Well-known member
Burbilta kannattaa odotella vinkkejä.
Ne perustuvat käytännön kokemukseen.
Ne perustuvat käytännön kokemukseen.
Onko kokemusta muunkinlaista kun käytännön?Burbilta kannattaa odotella vinkkejä.
Ne perustuvat käytännön kokemukseen.
Eipä kun ASA. Niissä oli sentään ammattitaidolla ja laadusta tinkimättä tehty hardis ja Valcon ruutu :thumbup:. Ja softaahan niissä ei ollukkaanSalora tai Finlux ehdottomasti.
Eikä kukaan tarvi 21-tuumaista suurempaa.
Teoriassa on myös teoreettista kokemusta. En tiedä, ei ole käytännön kokemusta siitä.Onko kokemusta muunkinlaista kun käytännön?
Joo.Onko kokemusta muunkinlaista kun käytännön?
Entäs Asea?Eipä kun ASA. Niissä oli sentään ammattitaidolla ja laadusta tinkimättä tehty hardis ja Valcon ruutu :thumbup:. Ja softaahan niissä ei ollukkaan![]()
Mustasta Pörssistähän noita saa. Vieläpä kampanjahintaan.Salora tai Finlux ehdottomasti.
Eikä kukaan tarvi 21-tuumaista suurempaa.
Ruåttalaiset mitään osaa.Entäs Asea?
Vähän jo jännittikin että milloin tää töllövittuilu taas ilmenee, no nyt ei tartte jännittää. Otan vittuilun kuin mies ja haudon sitä sisälläni kunnes se on käynyt kaikki kehitysvaiheet läpi ja on valmis räjähtämään täyteen kukkaan kuin perhonen.Burbilta kannattaa odotella vinkkejä.
Ne perustuvat käytännön kokemukseen.
Jep. Lisäksi kantsii ostaa semmonen telkkari, josta tulee hyvää ohjelmaa. Ei vituta läheskään niin paljon, jos tulis pelkkää peetä ja empatiaa. Tasapuolisesti.
Etkö sinä vitun wannabe-porilainen pälli muista, että sinulla on ihan hyvä Sonyn telkkari, etkä todellakaan tarvitse uutta telkkaria just nyt.On suunnitelmissa ostaa telkkari. Sellainen, jossa näkyisi esim. kuva. Jos äänet kuuluvat se on plussaa. Jos äänet näkyvät, se on plussaa myös.
Onko teillä kokemusta telkkareista? Auttakaa miestä hädässä.
Veikkaisin että jotkut saattaa ammentaa kokemuksensa esim. TM:n testeistä ja tehdä hankintansa testivoittajakulttiin uskoen.Onko kokemusta muunkinlaista kun käytännön?
Jostain syystä arvaan, että kouvotsvoni on saanut hulluna pillua ja Faasia tökkii pahasti esim. noi porilaiset.