Auto on tällä hetkellä Ford, mutten ole ollenkaan merkkiuskollinen. Valitsen kulkupelin ominaisuuksien ja hinnan perusteella.
Hauska vaihtoehto tuo "En halua äänestää", joku siis äänestää ettei halua äänestää.
Vastaan ja nautin vanha Sitröään.
Oikea iso kissa?
DS pitäisi olla.Siinä hilkulla onko vielä oikea iso kissa. XM Tdi 2.1 Berline, kaikilla mausteilla; automaatilla ja supersiisti. 170 kiloa mittarissa. Klassikon aineksia.
DS pitäisi olla.
Kerran olen ajanut oikeata iso kissaa, oli kyllä mainio kapistus.Kiven alla ovat. Muuten peesaan.
Kerran olen ajanut oikeata iso kissaa, oli kyllä mainio kapistus.
XM on kyllä laisensa, mutta mukavampaa matka-autoa ei hevin löydä. Ja tyyli, tärkeintä! Bertonella oli viivotin mukana!
XM on kyllä laisensa, mutta mukavampaa matka-autoa ei hevin löydä. Ja tyyli, tärkeintä! Bertonella oli viivotin mukana!
Ilmankos kohdassa "brittiläiset" on kaksi saksalaista ja kaksi intialaista automerkkiä.Mielestäni ryhmittely on onnistunut, vaikka itse sanonkin.
Ei tuo ole hyvä Suomen ilmastossa. Ja jos mulla olisi rahaa kuin roskaa, autona voisi olla joku tämmöinen:Millää romuilla ajella! :alppu: