No kyllähän se maalintekokin Jokereilta varmaan onnistuis, jossei siellä olis jäällä mukana erästä Sontaläjää, joka tunnetaan Levosena jullilasit silmillä kekkaloimassa paskat housuissa. **ttu mikä saatanan paska äijä.Heh, heh. On se kova pala, kun näyttää siltä että hävitään...:thumbup:
Tehdään niitä maaleja ja puolustetaan, eikä itketä...jne.
Ja sekin oli KalPan mies, eli Olli Jokinen, joka nakkeja pojassa grillasi.Joo, no toivottavasti eivät finaaliin pääse. Sen tietää mitä ne saatanan Sontajaakkojullipaskat tekee, jos ne mestaruuden vie: Tunkee "pojan" taas kiukaan päälle sulamaan. Viimekski ku saivat sen haltuunsa tekivät just niin. (Tosin änkyräkännipäissään).
Anna mennä. Kohta lähtee kunnolla. Vittu sua vituttaa.No kyllähän se maalintekokin Jokereilta varmaan onnistuis, jossei siellä olis jäällä mukana erästä Sontaläjää, joka tunnetaan Levosena jullilasit silmillä kekkaloimassa paskat housuissa. **ttu mikä saatanan paska äijä.
Tosin, täytyy myöntää, että parempi joukkue sieltä menee jatkoon. Jokereissa kuitenki vielä senverran Paska-Virnu-Virmasen kädenjälkeä, että siinä riittää siivoamista...:doubtful:
*Ärrin purrin*Anna mennä. Kohta lähtee kunnolla. Vittu sua vituttaa.
Mun niin piti viedä tollaiset pomolle, kun Hifki joutuu kesälomille. Nyt saan ilmeisesti hartwallin jaffaa...tulee etäpäivä!4-1. Palloja puhaltamaan.
Voihan sä viedä ne kun HIFK on voittanut mestaruuden.Mun niin piti viedä tollaiset pomolle, kun Hifki joutuu kesälomille. Nyt saan ilmeisesti hartwallin jaffaa...tulee etäpäivä!
Jokerit vain miesten määrässä jäällä...:thumbup:Jokerit ja Kalpa nousee!
Eiku!
Varovasti halituntumalle. Se saattaa olla tosi iloinen tuosta tuloksesta vai tuskin sillä pistoolia taskussa on?ITG:lle onnitteluhalaus Lukon jatkopaikasta! Mahtaa siellä olla mellevä ole! :thumbup: