Loppus hyvitte, kaikki hyvitte!
Loppus hyvitte, kaikki hyvitte!
Thyella, tuo kaukosuhteiden erikoismies.Mulla on ollu niitä neljä. Ekassa kaukosuhteessa olin kutakuinkin vuoden, ennenku muutettiin yhteen. Suhde kariutu pari vuotta sen jälkeen siks, etten halunnu jäädä Suomeen. Toka suhde oli ensin ns. normisuhde, joka muuttu sit kaukosuhteeks. Siitä ei tullu mitään, koska olin korvike, ja mies kysykin että voidaanko panna muita vaikka ollaanki pari. Sanoin että nou kän duu. Kolmas suhde muuttu ystävyydestä kaukosuhteeks, ja puolen vuoden jälkeen mies muutti Islantiin. Kaks ja puol vuotta sen jälkeen suhde kaatu lähinnä erimielisyyksien ja mun mielenterveyden vuoks.
Tää neljäs suhde ehti olla kaukosellanen noin kymmenisen kuukautta, ja nyt ollaankin onnellisesti saman katon alla.![]()
Mun näkemys on kyllä se, että jos pk-seutu ei anna toivoa, niin ongelma saattaa löytyä ehkä jopa jostain muualtakin kuin sijainnista tai etsimisen kohteista.Vitun pk-seutu ei toivoa anna! :alppu:
Käsittääkseni olet ilmaissut, että Lohjassa sulla on naista/tyttöä tarjolla milloin vaan? Vai olenko jotenkin väärin käsittänyt?Kai mää vaa vielä alotan nää kaukosuhteilut... Vitun pk-seutu ei toivoa anna! :alppu:
Päiväkahviseutu :idea:.Kai mää vaa vielä alotan nää kaukosuhteilut... Vitun pk-seutu ei toivoa anna! :alppu:
...tarkoitit, että on melko etäistä puuhaa se?Mielipiteeni kaukosuhteista?
No ne on aika kaukana...
Täsmennä ne. Tissit? Kädet ei yletä?Mielipiteeni kaukosuhteista?
No ne on aika kaukana...
Kyllä. Juuri näin. Tarvittaisiin Kolmireisi-Troy suorittamaan penetraatio.Täsmennä ne. Tissit? Kädet ei yletä?