:wink: On se kyl aina kiva foorumil käymäs loksauttaa ihmisten suut auki! :thumbup:Oikeesti ihan helvan tyhmä toikki. Sori. On vaan niin älytöntä et ihmiset lesoo jos ne muka asuu tai tyylii halunnu joskus asuu! Ihan sama!
Ootte mitä mieltä ootte mut kuulostaa niin säälittävält!
Tunnen monia jotka asuu maassa ja suvussa on myös mut en ratsasta sillä! Asia on niin et siitä ei puhuta! Tietäisittepä vain kuinka monet lukee tätä. Ja ne oikeesti nauraa. Lopettakaa ajoissa.
First of all you're using someone else's poetry to express how you feel. This is a delicate thing. - Nick Hornby:wink: On se kyl aina kiva foorumil käymäs loksauttaa ihmisten suut auki! :thumbup:
:doubtful: Milläs sää sitten erotiikan tappaisit tarpeen vaatiessa?Ei olla mihinkään muuttamassa, mutta jos olisi pakko nyt valita, niin tonne.
Sukset, lumikolan ja pitkät kalsongit voi jättää suomeen. Niitä ei enää tarvita.
Ei tartte kuin hymyillä niin, että hampaat näkyy. Toimii kuin junan vessa.:doubtful: Milläs sää sitten erotiikan tappaisit tarpeen vaatiessa?
Et ilmeisesti ole sokerista.Jossain missä ei ole kuuma.
Irlanti, Islanti, Japanin Hokkaido, Perun rannikko, Uusi-Seelanti. Lofootit. Fär-saaret.
Eikäku Eteläsaarelle. Mahdollisimman alas.Uusi-Seelanti vois olla ihan kiva, mutta nimenomaan pohjoisosa, jossa lienee melko mukavan lämpimät oltavat suurimman osan vuotta.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Amundsen-ScottEikäku Eteläsaarelle. Mahdollisimman alas.