kurski
Oisko minkä tyyppistä ?
- Liittynyt
- 6.10.2009
- Viestit
- 18501
Eihän toi youporn ole koskaan ollut, kovin hyvä sivu ainakaan minusta.Miksi minulle ei ole kerrottu beegistä aiemmin? Helvetti, nyt meni youporn boikottiin heti.
Eihän toi youporn ole koskaan ollut, kovin hyvä sivu ainakaan minusta.Miksi minulle ei ole kerrottu beegistä aiemmin? Helvetti, nyt meni youporn boikottiin heti.
Liian lyhyviä pätkiä.Redtube.com on parempi.
Kyllä mulle 30 min pätkät riittää,mutta en tiedä sun haluista.Liian lyhyviä pätkiä.
Ennen siel oli about jotain 10 min pätkiä vaan, siks en ole moneen vuoteen kyseisellä sivulla käynyt ja tarjontakaan ei mitään parasta.Kyllä mulle 30 min pätkät riittää,mutta en tiedä sun haluista.
Pitää tallentaa. Just ne omat suosikit xvideos.com:sta häviää kuitenkin jossainvaiheessa.Eiköhän toi netin pornotarjonta ole sen verran taattua, ettei sitä tarvii omalle koneelle tallentaa varmuuden varalle![]()
Vaan jos intternetti kaatuu. Mikäs sitten eteen. Hähä!Eiköhän toi netin pornotarjonta ole sen verran taattua, ettei sitä tarvii omalle koneelle tallentaa varmuuden varalle![]()
Tai nainen. Sekin toimii netin kaatuessa.Vaan jos intternetti kaatuu. Mikäs sitten eteen. Hähä!
Homma vatkaa siinä vaiheessa kermaa vaan niillä joilla on 1000 givaa bittihaureutta tallennettuna hätäajan varmuusvarastoihin.
Mä fantasioin tän olevan puhdas khn-toijk.Tai nainen. Sekin toimii netin kaatuessa.
Entäs jos netti on särki, kun koneen käynnistää? Mikäpä silloin neuvoksi? Ei pääse keskustelemaan mukavia, mukavien ihmisten kanssa. Mikäpä silloin onkaan parempaa ajanvietettä, kun klikkailla xxx-kansio auki ja tutkia niitä aarteita? Noh, elävä nainen on tietty parempi, mut pitäähän senkin joskus levätä.Kyl ne siinä selaimessa pysyy vaikka netti menis poikki, kunhan sähköntulo on katkeamatonta.
Eipä ne elävät naiset aina omista niitä kaikkia vempeleitä tai taivu vastaaviin akrobaattisiin suorituksiin.Entäs jos netti on särki, kun koneen käynnistää? Mikäpä silloin neuvoksi? Ei pääse keskustelemaan mukavia, mukavien ihmisten kanssa. Mikäpä silloin onkaan parempaa ajanvietettä, kun klikkailla xxx-kansio auki ja tutkia niitä aarteita? Noh, elävä nainen on tietty parempi, mut pitäähän senkin joskus levätä.
Totta tuokin. Ja okei, pääsee siinä itsekin joskus helpommalla.Eipä ne elävät naiset aina omista niitä kaikkia vempeleitä tai taivu vastaaviin akrobaattisiin suorituksiin.
Redtube on aivan skeidaRedtube.com on parempi.
Bullshit.ainakaa mikää noist mun ehottamist ei tarjoo pätkivii striimei muutaku korkeintaa kurasen hitaal netil ja pääasias niis on ihan 10 - 30 minsa klippei , toki sekaa mahtuu 3 minsa skeidaaki mitkää jotku apinat on lisäilly
Kunnon sinkkumiehen survival-guide pähkinänkuoressa:Bullshit.
Osa noista sivustoista pätkii, oli sit kuinka nopee netti tahansa.
Sen takia pitää olla useampi teratavu tallennettuna ihan vaan varmuudenvuoksi.
Puuttuiko listalta jotain?Kunnon sinkkumiehen survival-guide pähkinänkuoressa:
- Jääkaapissa kylmää kaljaa
- Koneen levyllä pornoa
Sähköt sekä jääkaappiin että koneeseenPuuttuiko listalta jotain?