Olen pannut kännissä. Pariinkiin kertaan on moinen haveri sattunut (eri nainen). Vielä ei ole niin kova puutos vaivannut että selvinpäin olisi moinen suorite tullut tehtyä, ehkä kaikki aikanaan tässäkin.![]()
Vastapuoli lie ollut kovassa puutteessa ja kovassa kännissä.
Mites on olleet vastapuolen promillet?
Mitä tulee toikin aiheeseen, niin ei, en panisi Thyellaa.
Olisi ehkä sittenkin pitäny laittaa tuohon edelliseen postaukseen pari hymiötä, niin sitä ei oltais otettu niin tosissaan.
Ainakaan naisille, muuten voi tulla lättyyn. Vai mitä Pyryf?Tiettyjä asioita ei välttämäti kannata sanoa edes leikillään![]()
Maantieteellisesti Suomi kuulunee Keski-Eurooppaan, olettaen että Eurooppa rajataan Portugalin ja Ural-vuoriston väliin.Ristiriita. Suomi sijaitsee maantieteellisesti hyvin syvästi itä-Euroopassa. Miksemme hyväksy olevamme itä-Eurooppalaisia?
Jos ei lasketa entisiä Neuvostoliiton ikeen alla olleita, nykyisin (osin?) itsenäisiä valtioita, niin Suomi on toiseksi itäisin valtio, joka ei ole suoranaisesti kuulunut Neuvostoliittoon. Romania on se kaikkein itäisin. Moldovahan ilmeisesti kuului NL: on...
Tosiasiat, tosiasiat.
Emme kuulu millään tavalla länsi-Eurooppaan. Maantieteellisesti ainakaan.
Auts.Mitä tulee toikin aiheeseen, niin ei, en panisi Thyellaa.
Absoluuttisen varmasti toisinpäin. Ilahduttava persoona, mielellänsä lukee hänen postejaan. Rohkea likka. Jonin kera ehkä ainoita forumin naamoja jotka oikeasti näkyvät. Kuka sitten on oikea arvostelemaan? Hyvin harva.Mitä tulee toikin aiheeseen, niin ei, en panisi Thyellaa.
Porukka ei ymmärrä vitsiä, jos viestissä ei käytä hymiöitä? :doubtful:Absoluuttisen varmasti toisinpäin. Ilahduttava persoona, mielellänsä lukee hänen postejaan. Rohkea likka. Jonin kera ehkä ainoita forumin naamoja jotka oikeasti näkyvät. Kuka sitten on oikea arvostelemaan? Hyvin harva.
Hyvältä näyttää!
Siis mitä vittua?! Anoisit madellen, etkä silti saisi. Runkkarimoukka. *hymiö*Mitä tulee toikin aiheeseen, niin ei, en panisi Thyellaa.
Eivät. Juurihan tuolla F1-astiapuolella linjattiin moderaattorin toimintakykyä näin:Porukka ei ymmärrä vitsiä, jos viestissä ei käytä hymiöitä? :doubtful:
Edit:sarkasmitunnistimet eivät reagoi hymiöttömiin kysymyksiin.
Skyggehän tuossa vain linjasi, että koska ei kuitenkaan tulisi saamaan, niin ei edes yritä. Ihan niinkuin silloin, kun John Lennon sanoi Beatlesin olevan suurempi kuin Jeesus.Siis mitä vittua?! Anoisit madellen, etkä silti saisi. Runkkarimoukka.
Näin minä vähän arvelinkin. Heti on herne nokassa, jos viestissä ei ole hymiöitä. Onneksi sentään Jatkoaikaan kirjoittelevista F1-forumisteista löytyy näitä, jotka eivät niin välitä hymiöistä. :ahem:Eivät. Juurihan tuolla F1-astiapuolella linjattiin moderaattorin toimintakykyä näin:
Nimenomaan. Vielä kun löytyy nainen jo omasta takaa, niin mitä sitä Thyllistä hässimään. Jätän sen Jonin huoleksi.Skyggehän tuossa vain linjasi, että koska ei kuitenkaan tulisi saamaan, niin ei edes yritä. Ihan niinkuin silloin, kun John Lennon sanoi Beatlesin olevan suurempi kuin Jeesus.
Ai kauheeta!!! Mikä sua vaivaa???Mitä tulee toikin aiheeseen, niin ei, en panisi Thyellaa.