Tätä kompaten.Olga tullee takaisin kun jaksaa ja viitsii. Raskaat ajat hällä. Ja tsemppiä tätäkin kautta Olgalle luopumisen raskaaseen prosessiin.
*heittää Vettel-fani -kortin pöytään*Sitäkin voi miettiä, että milloin Olga viimeksi tänne postaili ja miksi ei ole nyt jaksanut. Tämän kai kuitenkin pitäisi olla enempi sellainen paikka jossa voi tuntojaan helpottaa kuin sellainen, joka stressiä lisää.
Olgalla on selkeesti huonot sukulaiset. :nope:Olga tullee takaisin kun jaksaa ja viitsii. Raskaat ajat hällä. Ja tsemppiä tätäkin kautta Olgalle luopumisen raskaaseen prosessiin.
*Nokittaa Bobakki-kortilla**heittää Vettel-fani -kortin pöytään*
Miksi juuri Aunukseen?Työntäkää korttinne anukseen.
Voihan ne yksittäiset kortin ottaa sieltä pois ja pelata ns. vajaalla pakalla.Bannataan molemmat niin maailmamme on taas hyvä.
Joskus tuntuu että mulla on muutakin vajaata kuin pelkkä pakka ja lompakko.:thumbfh::nope:Voihan ne yksittäiset kortin ottaa sieltä pois ja pelata ns. vajaalla pakalla.
*Läpsyjä**komppailee*