HILJAA SIELLÄ :frank:Mutta tuota, kyllä tätä lässytystäkin on ihan hauska seurata!
tulenjakusenpaljuun
HILJAA SIELLÄ :frank:Mutta tuota, kyllä tätä lässytystäkin on ihan hauska seurata!
Vitun morho. Oikeesti vittuun moderaattorinoikeudet tollaselta.
Ei huvita Vapaalla kovinkaan moni juttu, kovinkaan monea, mutta itte ainakin luottanut ja olettanut että kulttuuri ja linja täällä on sellainen että keskustelijat sen määrittää mikä on hauskaa ja mikä ei.Melkoista itkua muutamilta siitä että oma huumori ei huvitakaan muita.![]()
Eli ??? :doubtful:Jaaha, täällä on otettu jo kolmosnikitkin avuksi. Melkoista itkua muutamilta siitä että oma huumori ei huvitakaan muita.![]()
Kaikkien tekemiä visoja ja toikkeja paskannettaan. Ainakin aluksi.Vertailun vuoksi vois ottaa Mehen, Alpun, JJusbanin tai jonku muun asialliset visat vapaalla. Onko niitä paskannettu? Miksi ei ole?
Ja mitä nyt on paskannettu?? Ekaan tuli vallan mainiota vastauksia jne jne. Toinen oli sellanen, ette ainakaan keksinyt yhtään sellasta, mitä olis voinut edes ehdottaa. Tai no. JOs LeonardDiiiCaarprion oli voinu värjätä punatukkseks, jne jne, niin sen olisin uskaltanu laittaa.Vertailun vuoksi vois ottaa Mehen, Alpun, JJusbanin tai jonku muun asialliset visat vapaalla. Onko niitä paskannettu? Miksi ei ole?
Mä en muista ainuttakaan mainitsemieni hahmojen asiavisaa, joka ois täyttynyt enimmäkseen paskomisesta. Etippä varsin joku malliksi.Kaikkien tekemiä visoja ja toikkeja paskannettaan. Ainakin aluksi.
Ehkä pidemmän päälle, osa visoista on sen verran hyvin resonoinut forumilaisissa, että paskaaminen on loppunut.
Jos mä teen visan, niin melko suurella varmuudella sinne tulee paskomisia, mutta semmoista se on. Osa ehkä jaksaa tosissaan ja jos on hyvä visa, niin useampi myöhemmin tosissaan.
Että joo. Pa, joo.
Paskotko sä kaikki visat joihin et osaa vastata?Ja mitä nyt on paskannettu?? Ekaan tuli vallan mainiota vastauksia jne jne. Toinen oli sellanen, ette ainakaan keksinyt yhtään sellasta, mitä olis voinut edes ehdottaa. Tai no. JOs LeonardDiiiCaarprion oli voinu värjätä punatukkseks, jne jne, niin sen olisin uskaltanu laittaa.
Totta vitussa sinne tulee paskaa, jos kysytään koko maailmalta mahdottomia... saati sitten f1 voorumin vappaalt
No en mä nähny toki kaikkee, mutta jotain nollakasin ja dompparin shittiä siinä oli aika pitkälti. Ennen poistoja tsiis.Ja mitä nyt on paskannettu?? Ekaan tuli vallan mainiota vastauksia jne jne. Toinen oli sellanen, ette ainakaan keksinyt yhtään sellasta, mitä olis voinut edes ehdottaa. Tai no. JOs LeonardDiiiCaarprion oli voinu värjätä punatukkseks, jne jne, niin sen olisin uskaltanu laittaa.
Totta vitussa sinne tulee paskaa, jos kysytään koko maailmalta mahdottomia... saati sitten f1 voorumin vappaalt
Juu, lähinnä FW08:n ja mun huulenheittoa.No en mä nähny toki kaikkee, mutta jotain nollakasin ja dompparin shittiä siinä oli aika pitkälti. Ennen poistoja tsiis.
Nokuule.. Minähän en ole paskonu yhtään mitään. Miksi ihmeessä niin luulet. Jos porukka on ihmeissään että mitäsmitäs. Täältähän on poistettu ihan normaaleja postauksia. Ihan vaan sillä perusteella, että toikin perustaja ei niistä tykänny, koska*modekortti pelattu*. Siis omasta mielestä. Muuta vapaalla hyppii tahdissa rinkiä ympäri ja taputaa. Kunnes... mit vit. täältähän on hävinny tavaraa.Paskotko sä kaikki visat joihin et osaa vastata?
Eli SHITTI kielletty vapaallaNo en mä nähny toki kaikkee, mutta jotain nollakasin ja dompparin shittiä siinä oli aika pitkälti. Ennen poistoja tsiis.
Tässäpä koko homman pointti ja ainoa asia, miksi kärmestää nyt hieman.Jos porukka on ihmeissään että mitäsmitäs. Täältähän on poistettu ihan normaaleja postauksia. Ihan vaan sillä perusteella, että toikin perustaja ei niistä tykänny, koska*modekortti pelattu*.
Näimpä.Tässäpä koko homman pointti ja ainoa asia, miksi kärmestää nyt hieman.
Poistin ne, koska sen jälkeen ei tulisi enää asiallisia vastauksia, vaan koko ketju menisi hunningolle. Minkä se tietysti teki niiden poistojen takiakin, eli lose-lose, kuten sanoin.Tässäpä koko homman pointti ja ainoa asia, miksi kärmestää nyt hieman.