Oltkin konsultti.Itsehän aloitin just tänään ajattelemisen harrastamisen ja vahvuuteni on loogisanalyyttinen ratkaisuntekokyky, näen asioiden läpi.
Oltkin konsultti.Itsehän aloitin just tänään ajattelemisen harrastamisen ja vahvuuteni on loogisanalyyttinen ratkaisuntekokyky, näen asioiden läpi.
Kertonee kaiken olennaisen omasta alkoholinkäytöstä kun toi vika on ainoa tuttu tuote.Mitään en erityisesti odottanut saavani, tosin arvasin, että etenkin työjoulupukin
lahjasäkistä kuuluu pääasiassa hölskyntää, vaikka siellä ei oletettavasti ole vatupassia.
2010 Tommasi Viticoltori Valpolicella "Ripasso"
2010 Norton Barrel Select Cabernet Sauvignon
2009 Norton Barrel Select Malbec
2009 Monte Del Fra' Corvina
2008 Du Paveil Pont Rouge Bordeaux
2007 Chateu Carsin Premieres Cotes De Bordeaux
1 Larsen XO Le Cognac Des Vikings
2 Meukow VSOP Superior Cognac
1 Dupuy VSOP Cognac
1 Monnet VSOP Cognac
1 Jaloviina *
Yhtä viineistä ja yhtä lukuunottamatta väkevistä maistanut.Kertonee kaiken olennaisen omasta alkoholinkäytöstä kun toi vika on ainoa tuttu tuote.
Leipää.Mitä vittua me tehdään jäätelökoneella?
Vaihtakaa se limsakoneeseeen.Jäätelöä varmaan, mutta kuulostaa sellaiselle vehkeelle, joka ehtii kerätä pölykerrosta ihan hyvin käyttökertojen välillä.
Voipi se noinkin olla. Tässä taloudessa ei kyllä olisi paljoakaan käyttöä. Vissiin sama teillä?Jäätelöä varmaan, mutta kuulostaa sellaiselle vehkeelle, joka ehtii kerätä pölykerrosta ihan hyvin käyttökertojen välillä.
Terästettyä sorbettia?Mitä vittua me tehdään jäätelökoneella?