Nollalla. Haulikolla, rynkyllä, ilmakiväärillä ja -pistoolilla, piekkarilla. En edes singolla ole ampunut, vaikka ollut PstK:ssa perusharjoittelukauden.btw, monellako kuvatehtävän pyssyistä olette ampuneet?
Komp. Tosin tänä vuonna olis tarkoituksena testata muutama visan aseista. Oli jo viime vuonna, mutta jostain syystä jäi.Nollalla. Haulikolla, rynkyllä, ilmakiväärillä ja -pistoolilla, piekkarilla.
En yhdelläkään, vissiin. Kaverilla aikoinaan oli monenlaisia aseita ja niillä tuli hiukan paukuteltua, mutta ei tainnut yhtään tivan laitetta hänellä olle. Itselläni on kuvatunnistustehtävän nelonen toimimattomana muovikuula-aseena, mutta sitä ei kai laskettaisi vaikka toimisikin ja olisin sillä muovikuulia ampunut.btw, monellako kuvatehtävän pyssyistä olette ampuneet?
3:lmonen oli eräässä airsoft-pelissä vuokra-aseenani. Tosin oli kiinteätukkinen versio.btw, monellako kuvatehtävän pyssyistä olette ampuneet?
Kop. Ehdoton suosikkini.Niin ja kovan kevyen kertasingon olen päässyt poksauttamaan.
Se se teettää ku kiireellä joutuu lähtehen.On ollut tapana laittaa valkosella.
Et laittanut itsekään.On ollut tapana laittaa valkosella.
Et laittanut itsekään.