Albert Oil
Hippi ja juntti
Olipas tämä mieluinen ylläri. Tietysti Massan ripuli on sinällään mälsä juttu mutta kisan katsomisessakin on nyt ihan eri tavalla hohtoa kun ei ole Nipaa siellä inisemässä.Di Resta! <3
Olipas tämä mieluinen ylläri. Tietysti Massan ripuli on sinällään mälsä juttu mutta kisan katsomisessakin on nyt ihan eri tavalla hohtoa kun ei ole Nipaa siellä inisemässä.Di Resta! <3
Itsellä on taasen muutaman vuoden moottoriurheilu-anemian jälkeen enemmänkin kiinnostusta katsoa niin harjoituksia kuin pikkuluokkienkin kisoja, ettei vain aika-ajoja ja kisoja pakkopullana.Jokin käänne tapahtunut F1-kisojen seuraamisessa osaltani: ei kiinnosta siten pätkääkään enää. Tai no sen verran, että katsoin illalla a-a:n tulokset iltapulusta.
Siispä poistunet F1-Forumilta?Jokin käänne tapahtunut F1-kisojen seuraamisessa osaltani: ei kiinnosta siten pätkääkään enää. Tai no sen verran, että katsoin illalla a-a:n tulokset iltapulusta.
Katson minkä tahansa luokan kilpailua mieluummin kuin F1:n aika-ajoja tai harjoituksia. Kelloa vastaan ajamisessa on viihdettä vain rallissa.Itsellä on taasen muutaman vuoden moottoriurheilu-anemian jälkeen enemmänkin kiinnostusta katsoa niin harjoituksia kuin pikkuluokkienkin kisoja, ettei vain aika-ajoja ja kisoja pakkopullana.
Racing incident? Vaan ei tuomarin mielestä.Verstappen:thumbfh:
Incarista katsottuna ei näyttänyt niin selkeästi tröpöilyltä vaan paskalta tuurilta. En kyllä olisi muutenkaan ollut rangaistusta tyrkkäämässä.Racing incident? Vaan ei tuomarin mielestä.
Jep jep.Kolkyt kiekkaa pitäisi Kimin blokata Mersuja, etteivät pääse Vettelin kimppuun.
Upea ohitus Lewisiltä.