
Älä usko kaikkea mitä Twitteri tai Alonso julistaa.Olen ostanut liput sitten F2-kisoihin. That's just great.
Ehkä Alonso puhuu omasta autostaan. Otmar puhelee niinkin villejä juttuja että Unkarin päivitys tuo yli 2 sek parannuksen. Uskon vasta kun näen.Älä usko kaikkea mitä Twitteri tai Alonso julistaa.
Näet kyllä eron sitten paikan päällä.
Nyyvvi teki vasiten liian painavan auton, josta puuttuu aerodynamiikka.Eli onko asia nyt sittenkin, että Newey kynä onkin ollut tylsä ja auto on vain rungon puolesta hidas alkukaudesta.
2s parannus toisi Astonin keskikastiin, koska taitaa olla tällä hetkellä 1s Cadillacin takana ja Cadillacilla on taas vajaa 0.5s seuraavaan.
Jos moottori olisi alle F2 ja auto sysipaska, auton parantuessa ja saadessaan vaikka Mersun tehot, olisi 4s muiden edellä. Joku ei täsmää.
No ei ihme, että ajelevat sekuntikaupalla hitaampaa. Nyt alkaisi olemaan Alonson Hondan "GP2 engine" kommenti aivan osuvaEhkä huomattu että Honda Monkeyn myllyn ympärille on turha lähteä laittamaan isosti paukkuja.
Lando saanut 10 sijan rankun. Uusia osia, jotka eivät mahdu enää repertuaariin
Linkki Landon rankusta unohtui
https://www.the-race.com/formula-1/norris-gets-f1-grid-penalty-for-belgian-gp-spa/
Vielä ehtii, lento lähtee iltapäivällä. Hallikaisella piikki auki Grandstand gold 6 bussipysäkillä.Jaahas notta se olis sit Belgian Spa. Kävi mielessä ottaa äkkilähtö kattoo, mut emmä sit lähtenykkää. Tällä logiikalla varmaan nyt tulee paras kisa ikinä. Katotaa
Hyvää matkaa.Vielä ehtii, lento lähtee iltapäivällä. Hallikaisella piikki auki Grandstand gold 6 bussipysäkillä.