Vain toisessa maailmassa.Tarkoitatko, että enemmistä forumilaisista maksaa panoistaan?
Vain toisessa maailmassa.Tarkoitatko, että enemmistä forumilaisista maksaa panoistaan?
Kuulostaa liiankin tutulta.Voi nyt vittu oikeesti. Yhden oluen ostaa, niin paperit kysytään.
Toki jos ostaa kasan ruokaa niin silloin ei kysytä, oli kuinka paljon juotavaa hyvänsä.
Veditkö ns. slaikkarin tiskille?Se on huikea hetki kassajonossa takana oleville tyttösille, kun rehvakkaasti tekonahkaisen släpäreen läväytän esille ja SIINÄ SE ON! ?
Huomenna isket pullonpalautusautomaatin kautta vastapallon ja homma on taputeltu. Kuivana kakkoseen vaan.Parikymppinen blondi kassaneiti kysyi tänään papereita, kun ostin limpparitölkin, shortsit ja jäätelön. Kysyin, että miksi. "Voi hitsi kun mä katoin jotenkin ihan väärin."
Jälkeenpäin ajateltuna toihan oli ihan selvää flirttiä, jolla yritti saada huomaamattomasti mun nimen selville. Jäi ihan varma pinppi nyt saamatta! :nope:
Oot niin alkoholistin näköinen, että likka oletti vilkaisemattakin sinun ostavan kaljaa.Parikymppinen blondi kassaneiti kysyi tänään papereita, kun ostin limpparitölkin, shortsit ja jäätelön. Kysyin, että miksi. "Voi hitsi kun mä katoin jotenkin ihan väärin."
Jälkeenpäin ajateltuna toihan oli ihan selvää flirttiä, jolla yritti saada huomaamattomasti mun nimen selville. Jäi ihan varma pinppi nyt saamatta! :nope:
Aijai heti rappiolla kun työttömyys iskee :nope:Poliisilaitoksella ja peijaksessa viimeksi Maantaina.. Enempää sen sitten kerrokkaan.
Luulisi kyllä että täysin toisinpäin menisi....Parran kasvatus lisännyt paperien kyselyitä nuorten naismyyjien kohdalla. Mikälie sitten.
Toi stoori ois muuten ihan hyvä laittaa tännekin. Ja myös se, miten juttu eteni.Poliisilaitoksella ja peijaksessa viimeksi Maantaina.. Enempää sen sitten kerrokkaan.
Toihan on ihan normaali toimenpide kun tollasissa paikoissa asioidaan vaikka ihan mistävaan.Toi stoori ois muuten ihan hyvä laittaa tännekin. Ja myös se, miten juttu eteni.
No, nii-i.Luulisi kyllä että täysin toisinpäin menisi....
Toinen mahdollisuus toki on että otat nykyisin vähemmän ilolientä ja se näkyy tällä tapaaNo, nii-i.
Dat Scarface!Toi stoori ois muuten ihan hyvä laittaa tännekin. Ja myös se, miten juttu eteni.
Kompastuin taidokkaastiPyhät pyssyt - onko Joni ottanut lättyyn :thumbdown
Vai onko keissi että "näkisittepä kaverin naaman"?