Pietari
HarjunHerra
No ota nyt vielä kolmosnikki mukaan keskusteluun.Voi hizi, varsinkin kun oli vielä joku vitun homo laittanu panoksen.
No ota nyt vielä kolmosnikki mukaan keskusteluun.Voi hizi, varsinkin kun oli vielä joku vitun homo laittanu panoksen.
Yhdelle minun kaverin serkun tutun sukulaiselle kävi samalla tavalla. Kuulin yhdeltä puolitutulta.Meinaan vähän meitin pelin jälkeen kuolikin samassa kaupungissa yks tyyppi pelattuaan.
Asiasta oli silloin kyseisen pikkukaupngin lehdissä isohkot otsikot, kun toimittaja repi otsikot tyyliin "Vaarallinen villitys valloittanut xxxxx:n nuoret".
Eikös siinä ole henki panoksena? Jostain olen joskus lukenut, että venäläisestä ruletista on sellainenkin versio, että revolverin rullassa on vain yksi reikä ilman patruunaa. Itse en kyllä pelaisi edes sellaista versiota, jossa ei ole ensimmäistäkään patruunaa rullassa.Minkälaisia panoksia käytetään venäläisessä ruletissa? Voiko pelin kuluessa panostaa lisää?
Eiköhän Runski hakenu tällä kauheeta jarnaa.Vittu mitä paskapuhetta koko toikin aloitus:thumbdown Vaikka olisi nuori ja kännissä,niin pitää olla vajaa,että tuollaisia leikkejä leikkisi ja toikin aloittaja ei mielestäni ole tälläinen.
Hahaa, olen voitolla!Aion pelata Goblet-hahmon kanssa.
Vedä sä ekat kuus rundia kun on putki päällä.Hahaa, olen voitolla!
Njääh, mie oon vetäny jo tarpeeks, nyt on sun vuoro.Vedä sä ekat kuus rundia kun on putki päällä.
Hähää, jaskasit tikkuun ja tikulla silimään.Tikulla (pers)silmään, joka vanhoja kaivelee...
:dunno:Hähää, jaskasit tikkuun ja tikulla silimään.
Frozen.:dunno: