Samoin, mut ei kai se oo allergia?ja laktoosi-intoleranssi :alppu:
En mä oo ainakaan kuullu että "Samoin" ois allergiaSamoin, mut ei kai se oo allergia?![]()
On, persilja, oregano, pippurit paitsi maustepippuri, kiiwi, ananas, raaka tomaatti... ja laktoosi-intoleranssi :alppu:
:eek!: Miten sä pysyt järjissäsi? Vai onko sulla jatkuva lääkitys päällä?Mulla on muuten kaikki elukat paitsi kalat niinkun ympäristössä ja melken kaikki siitepölyt. Ja home.
Niinpä. :dunno::eek!: Miten sä pysyt järjissäsi? Vai onko sulla jatkuva lääkitys päällä?
Mä vielä jotenkin kestäisin sen aivastelun ja räkäisyyden, mutta se saakelin kutina kurkussa/korvissa/nenässä ja silmissä tekee hulluksi! :frank:
Huonoja nuo testit. :ahem:Ei ole.
Kävin melko kattavissa testeissä...öööh vuosi pari sitten...kun oli nokkosihottumaa. Oli aika pirullista, mutta katosivat sitten itsestään.
No kissa pellolle vaan.Ja vastataanpa itsekin. Viime keväänä puhkes koivun siitepölyallergia. Nyt on oireita tullu taas, ja epäilykset kohdistuu kissaan. Ens viikolla selvinnee tarkemmin. Ei ole kiva, kun taloudessa on kissa :frown:
Ai, kun ne katosivat?!Huonoja nuo testit. :ahem:
Kun ei ole edes minun kissaNo kissa pellolle vaan.![]()
No palauta omistajalle. :doubtful:Kun ei ole edes minun kissa![]()