Ainoastaan provokakkoset. Albertin ja Mehen kakkoset on ihan hauskoja.
Who are you?
Jos hän on itse p......... Panis!Who are you?
Sama.Ainoastaan provokakkoset. Albertin ja Mehen kakkoset on ihan hauskoja.
Samaa mieltä. Saisin ja minä muut mahdollisuuden omaavat 24/7 pyöriä IP-haun ääressä etsien kaksoisnikkejä.Ainoastaan provokakkoset. Albertin ja Mehen kakkoset on ihan hauskoja.
Ei kai niitä etsiä tarviis. Kyllähän ne paljastuu ihan itsestään vähitellen.Samaa mieltä. Saisin ja minä muut mahdollisuuden omaavat 24/7 pyöriä IP-haun ääressä etsien kaksoisnikkejä.
Minusta tuntuu, että siitä se vasta räjähtäisi, kun provopellet tulisivat härnäämään.. IP ei paljasta kaikkea ja kyllä jotkut luonnehäiriöiset osaavat muuttaa tekstiään "tunnistamattomaksi".Ei kai niitä etsiä tarviis. Kyllähän ne paljastuu ihan itsestään vähitellen.
Ja jos se olis säännöissä kielletty, niin ehkäpä niitä ei tehtailtais ihan samalla tavalla kun nyt.
Onhan siinä kyllä sekin puoli, myönnetään, että jotkut ottais sen ikäänku haasteena.Minusta tuntuu, että siitä se vasta räjähtäisi, kun provopellet tulisivat härnäämään.. IP ei paljasta kaikkea ja kyllä jotkut luonnehäiriöiset osaavat muuttaa tekstiään "tunnistamattomaksi".